DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradná architektúra
- Balkónové - terasové rohože
- Sieťovaná balkónová rohož 100 x 300 cm, šedá
Sieťovaná balkónová rohož 100 x 300 cm, šedá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sieťovaná balkónová rohož 100 x 300 cm, šedá3-7 dní40,04 €32,55 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sieťový balkónový kryt sivej farby je produkt, ktorým úspešne zakryjete balkón, terasu alebo celú nehnuteľnosť. Rohož je vyrobená z polyesterových vlákien v tvare technoratanu. Dodatočný polyvinylchloridový náter robí výrobok trvanlivým a odolným voči poveternostným vplyvom.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte jednoduchý spôsob, ako urobiť z balkóna alebo terasy súkromné miesto, kde sa budete cítiť príjemne? Chcete tento priestor skryť pred zvedavými očami? Budete potrebovať sieťovaný kryt balkóna, 100 x 300 cm, sivý, ktorý je možné namontovať na balustrádu alebo plot. Tento výrobok je vyrobený z polyesterových vlákien. Je na nich vrstva polyvinylchloridu, ktorý je zodpovedný okrem iného za trvácnosť krytu a jeho odolnosť voči poveternostným vplyvom. Sivý sieťovaný balkónový kryt sa ľahko čistí a nevyžaduje ďalšiu údržbu. Vyzerá ako technorattan, vďaka čomu je módny a moderný. Nájdete ho v šedom prevedení. Ochráni vás aj pred snehom, dažďom a vetrom. Pozrite si aj ďalšie verzie krytov, ktoré nájdete v našom sortimente.
- Trvanlivý a odolný voči poveternostným vplyvom
- Jednoduchá montáž
- Estetický vzhľad
- Chráni pred vetrom, dažďom a snehom
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| šírka (cm) | 300 cm |
| výška (cm) | 100 cm |
| Hĺbka (cm) | 12 cm |
| Materiál | Polyester (PES) |
| Hmotnosť (kg) | 2,8 kg |
| Farba | Šedá |
| Kód produktu | 5908311932919 |

1850 + recenzí









