DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradná architektúra
- Balkónové - terasové rohože
- Sieťovaná balkónová rohož 100 x 500 cm, biela a čierna
Sieťovaná balkónová rohož 100 x 500 cm, biela a čierna
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sieťovaná balkónová rohož 100 x 500 cm, biela a čierna3-7 dní77,48 €63 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Bielo-čierna balkónová rohož je efektívna a estetická bariéra chrániaca pred nepriaznivými poveternostnými vplyvmi. Ľahko sa inštaluje. Je vyrobený z odolných materiálov, vďaka čomu ochráni balkón pred vetrom, dažďom a snehom. Kryt vám tiež pomôže vytvoriť súkromný priestor na balkóne, ďaleko od neželaných pohľadov.
Vlastnosti a výhody
Radi trávite čas na balkóne, no z pohľadov cudzích ľudí sa cítite nepríjemne? Zamyslite sa nad správnym zabezpečením zábradlia. Sieťovaná balkónová rohož 100 x 500 cm, biela a čierna, je osvedčeným a pohodlným riešením. Ľahko inštalovateľný kryt poskytuje súkromie a ochranu pred nechcenými očami. Rohož slúži aj ako bariéra proti nepriaznivým poveternostným podmienkam. Výrobok chráni balkón pred vetrom, dažďom a snehom. Rohož je vyrobená z polyesterových vlákien potiahnutých PVC. Vďaka použitým materiálom je kryt odolný. Biela a čierna sieťovaná balkónová rohož je odolná voči mrazu, vlhkosti a UV žiareniu. Tieto vlastnosti výrazne zvyšujú jeho odolnosť. Estetická a funkčná podložka spríjemní používanie balkóna.
- Vysoká odolnosť
- Odolnosť voči poveternostným vplyvom
- Jednoduchá montáž
- Estetický vzhľad
- Chráni pred vetrom, dažďom, snehom a zrakom
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| šírka (cm) | 11 cm |
| výška (cm) | 100 cm |
| Hĺbka (cm) | 11 cm |
| Materiál | Polyester (PES) a polyvinylchlorid (PVC) |
| Hmotnosť (kg) | 4,7 kg |
| Farba | Šedá |
| Kód produktu | 5908311932940 |

1850 + recenzí








