DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradná architektúra
- Balkónové - terasové rohože
- Sieťovaná balkónová rohož 100 x 500 cm, šedá a čierna
Sieťovaná balkónová rohož 100 x 500 cm, šedá a čierna
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sieťovaná balkónová rohož 100 x 500 cm, šedá a čierna3-7 dní77,48 €63 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pobyt na balkóne spríjemní sivá a čierna sieťovaná balkónová podložka. Karimatka poskytuje nielen ochranu pred poveternostnými vplyvmi, ako je vietor či dážď, ale chráni aj pred neželanými pohľadmi. Odolná a estetická rohož je pohodlným a ľahko inštalovateľným riešením. Dá sa ním zakryť nielen balkón, ale aj terasa či plot.
Vlastnosti a výhody
Chráňte svoj balkón alebo terasu pred vetrom a dažďom pomocou špeciálne navrhnutých produktov. Sieťovaná balkónová rohož 100 x 500 cm, sivá a čierna, pôsobí ako bariéra chrániaca balkón pred poveternostnými vplyvmi. Podložka vám tiež umožní chrániť sa pred neželanými pohľadmi. Kryt sa ľahko inštaluje. Montuje sa na balustrádu alebo plot. Podložka je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov. Vďaka použitiu polyesterových vlákien pokrytých PVC je odolný voči mrazu, vlhkosti a UV žiareniu. Podložka je tiež veľmi odolná. Nevyžaduje údržbu a ľahko sa udržiava v čistote. Sivá a čierna sieťovaná balkónová rohož vyzerá dobre na balustrádach alebo plotoch. Na výrobok sa vzťahuje dvojročná záruka.
- Vysoká odolnosť
- Odolnosť voči poveternostným vplyvom
- Jednoduchá montáž
- Estetický vzhľad
- Chráni pred vetrom, dažďom, snehom a zrakom
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| šírka (cm) | 11 cm |
| výška (cm) | 100 cm |
| Hĺbka (cm) | 11 cm |
| Materiál | Polyester (PES) a polyvinylchlorid (PVC) |
| Hmotnosť (kg) | 4,7 kg |
| Farba | Antracit |
| Kód produktu | 5908311932933 |

1850 + recenzí








