DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradná architektúra
- Balkónové - terasové rohože
- Sieťovaná balkónová rohož 120 x 300 cm, biela a čierna
Sieťovaná balkónová rohož 120 x 300 cm, biela a čierna
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sieťovaná balkónová rohož 120 x 300 cm, biela a čierna3-7 dní43,34 €35,24 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Čiernobiela sieťovaná balkónová podložka vám pomôže premeniť váš balkón na pohodlné miesto na oddych. Technoratanová rohož je vyrobená z odolných materiálov a poskytuje účinnú ochranu pred vetrom a dažďom. Umožňuje tiež zachovať súkromie na balkóne. Rohož vyzerá dobre namontovaná na balustráde a ľahko sa čistí.
Vlastnosti a výhody
Radi trávite čas na balkóne, no obťažujú vás pohľady cudzích ľudí? Sieťovaná balkónová rohož 120 x 300 cm, biela a čierna, bude pre vás tou správnou voľbou. Táto estetická podložka poskytuje účinnú ochranu pred nežiaducou pozornosťou ostatných. Rohož vám umožní nielen zachovať súkromie, ale zároveň ochráni balkón pred vetrom a dažďom. Čiernobiela sieťovaná balkónová rohož je veľmi odolná. Je vyrobený z polyesterových vlákien potiahnutých PVC. Tento materiál sa vyznačuje vysokou odolnosťou. Vďaka nemu je karimatka odolná voči poveternostným vplyvom, ako je mráz, vlhkosť a UV žiarenie. Podložka je nielen funkčná, ale aj ľahko použiteľná. Inštalácia je jednoduchá. Rohož si nevyžaduje údržbu a ľahko sa čistí.
- Vysoká odolnosť
- Odolnosť voči poveternostným vplyvom
- Jednoduchá montáž
- Estetický vzhľad
- Chráni pred vetrom, dažďom, snehom a zrakom
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| šírka (cm) | 9 cm |
| výška (cm) | 120 cm |
| Hĺbka (cm) | 9 cm |
| Materiál | Polyester (PES) a polyvinylchlorid (PVC) |
| Hmotnosť (kg) | 3,5 kg |
| Farba | Šedá |
| Kód produktu | 5908311933237 |

1850 + recenzí








