DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradná architektúra
- Balkónové - terasové rohože
- Sieťovaná balkónová rohož 120 x 300 cm, šedá a čierna
Sieťovaná balkónová rohož 120 x 300 cm, šedá a čierna
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sieťovaná balkónová rohož 120 x 300 cm, šedá a čierna3-7 dní43,34 €35,24 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sivá a čierna sieťovaná balkónová rohož úspešne ochráni váš balkón pred nepriaznivými poveternostnými vplyvmi. Pripevnený k balustráde poskytuje účinnú ochranu pred vetrom, dažďom a snehom. Odolná a estetická podložka tiež umožňuje vytvoriť priestor, ktorý je neprístupný pre oči iných ľudí. Rohož sa ľahko inštaluje a nevyžaduje údržbu.
Vlastnosti a výhody
Balkón alebo terasa je prístavbou domu. Stojí za to, aby bol priestor priateľský a prispôsobený našim potrebám. Sieťovaná balkónová podložka 120 x 300 cm, sivá a čierna, vám pomôže vytvoriť miesto, kde budete s radosťou tráviť čas. Rohož pôsobí ako ochranná bariéra. Namontovaná na balustráde chráni pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami, ako je vietor, dážď alebo sneh. Umožňuje vám tiež zachovať si súkromie. Kryt je estetický a dobre vyzerá. Sivá a čierna sieťovaná balkónová rohož je veľmi odolná. Je vyrobený z polyesterových vlákien potiahnutých PVC. Vďaka tomu je odolný voči vlhkosti, nízkym teplotám a UV žiareniu. Tiež sa ľahko čistí a nevyžaduje žiadnu údržbu. Na výrobok sa vzťahuje dvojročná záruka.
- Vysoká odolnosť
- Odolnosť voči poveternostným vplyvom
- Jednoduchá montáž
- Estetický vzhľad
- Chráni pred vetrom, dažďom, snehom a zrakom
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| šírka (cm) | 9 cm |
| výška (cm) | 120 cm |
| Hĺbka (cm) | 9 cm |
| Materiál | Polyester (PES) a polyvinylchlorid (PVC) |
| Hmotnosť (kg) | 3,5 kg |
| Farba | Antracit |
| Kód produktu | 5908311933220 |

1850 + recenzí








