DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Sifóny a vnútorné odpady
- Sifóny
- Sifón pre jednomiskový drez Laveo 3,5", čierna automatická zástrčka
Sifón pre jednomiskový drez Laveo 3,5", čierna automatická zástrčka
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sifón pre jednomiskový drez Laveo 3,5", čierna automatická zástrčka3-7 dní71,32 €57,99 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sifón k jednomiskovému drezu Laveo, čierna automatická zátka, urobí ukončenie odtoku vo vašej kuchyni funkčným a estetickým. Výrobok má pohodlné a praktické sitko, ktoré zabraňuje vniknutiu zvyškov umývaného riadu do potrubia. Čierna farba šálky a sitka dodá vášmu drezu elegantný vzhľad a dokonale podčiarkne jedinečný charakter kuchyne.
Vlastnosti a výhody
Sifón pre jednomiskový drez Laveo 3,5" čierna automatická zátka bude elegantným a praktickým zakončením odtoku vo Vašej kuchyni. Výrobok je vybavený funkčným sitkom. Zadrží zvyšky po umytí riadu a nedovolí zvyškom dostať sa do potrubia. Automatická zátka uľahčuje používanie drezu. Nastavenie sifónu je jednoduché a zväčšuje priestor pod drezom. Sifón pre 1-miskový drez Laveo 3,5" je vyrobený z ocele a PVC. Je vhodný pre teplotu vody do 95°C. Vďaka čiernej farbe hrnčeka a sitka bude model skvele fungovať v tmavých kuchyniach. Sifón zlepší estetiku drezu. Ľahko ho namontujete ku všetkým granitovým drezom s jednou misou s 3,5" odtokom.
- Odtok je sitko, ktoré zbiera zvyšky po umytí riadu
- Čierny pohár a sitko zvyšujú estetickú hodnotu
- Jednoduché umiestnenie sifónu zväčšuje priestor
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Laveo |
| Výstupný priemer | 90 mm |
| Maximálna teplota vody | 95 °C |
| Farba | Čierna biela |
| Materiál | Polyvinylchlorid (PVC) a oceľ |
| Kompatibilita | Hodí sa pre všetky jednomiskové granitové drezy s 3,5" odtokom |
| Kód produktu | 5907791179036 |

1850 + recenzí








