DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Sifóny a vnútorné odpady
- Sifóny
- Sifón pre jednomiskový drez Laveo 3,5" manuálna zástrčka čierna
Sifón pre jednomiskový drez Laveo 3,5" manuálna zástrčka čierna
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sifón pre jednomiskový drez Laveo 3,5" manuálna zástrčka čierna3-7 dní43,34 €35,24 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sifón pre jednomiskový drez Laveo, čierna ručná zátka, bude estetickým a funkčným zakončením odtoku. Výrobok je vybavený praktickým sitkom, ktoré zachytáva zvyšky prania a bráni ich vniknutiu do potrubia. Jednoduché umiestnenie sifónu pomôže zväčšiť priestor pod umývadlom. Model je vhodný pre všetky jednomiskové granitové drezy s 3,5" odtokom.
Vlastnosti a výhody
Postarajte sa o efektívny systém odvádzania vody vo vašej kuchyni a vyberte si sifón k jednomisovému drezu Laveo 3,5", čierna ručná zástrčka. Výrobok Vám poskytne vysoký komfort používania drezu, vďaka praktickému sitku. Zhromažďuje zvyšky po umytí riadu a bráni ich vniknutiu do drezu.do potrubí.Polohovanie sifónu je bezproblémové a zväčšuje priestor pod drezom.Sifón k jednomisovému drezu Laveo je vyrobený z PVC a ocele.Je je vhodný pre teplotu vody do 95°C.Priemer odtoku je 90mm.Pohár a sitko sú zafarbené na čierno,zabezpečujú estetickú úpravu odtoku.Výrobok sa perfektne hodí k drezom v tmavých farbách.Ponúkaný model sifónu bude fungovať do všetkých jednomiskových granitových drezov s 3,5" odtokom.
- Odtok je sitko, ktoré zbiera zvyšky po umytí riadu
- Čierny pohár a sitko zvyšujú estetickú hodnotu
- Jednoduché umiestnenie sifónu zväčšuje priestor
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Laveo |
| Výstupný priemer | 90 mm |
| Maximálna teplota vody | 95 °C |
| Farba | Čierna biela |
| Materiál | Polyvinylchlorid (PVC) a oceľ |
| Kompatibilita | Hodí sa pre všetky jednomiskové granitové drezy s 3,5" odtokom |
| Kód produktu | 5907791179258 |

1850 + recenzí








