DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- SK Soendgen Keramik Latina obal na kvetináč 17 x 17 cm antracit
SK Soendgen Keramik Latina obal na kvetináč 17 x 17 cm antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
SK Soendgen Keramik Latina obal na kvetináč 17 x 17 cm antracit3-7 dní26 €21,14 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Obal bude užitočný v každej domácnosti, pretože je určený na pestovanie rastlín. Vyznačuje sa dlhou životnosťou, pretože je vyrobený z keramiky. Výrobok má štvorcový tvar, ktorý vyzerá skvele v moderných miestnostiach. Antracitová farba sa výborne kombinuje so širokou škálou iných farieb. Ponúkame rôzne druhy obalov.
Vlastnosti a výhody
Obal bude užitočný pre všetkých milovníkov rastlín, pretože je určený na pestovanie kvetov. Má štvorcový tvar, ktorý vyzerá perfektne v moderných izbách. Poťah sa vyznačuje módnou antracitovou farbou, ktorá sa skvele kombinuje s intenzívnymi farbami, napríklad červenou, bielou alebo zelenou. Výrobok sa vyznačuje dlhou životnosťou, pretože je vyrobený z keramiky - nie je poškriabateľný. Kryt môžete umiestniť napríklad na parapet a vytvoríte tak zaujímavú okennú dekoráciu viditeľnú nielen v byte, ale aj z dvora. Navrhovaný sortiment zahŕňa rôzne veľkosti tohto produktu, takže keď vaša rastlina vyrastie, môžete ju ľahko presadiť do väčšieho krytu. Farbu a tvar puzdra si tiež môžete prispôsobiť podľa vlastných preferencií.
- Vysoko kvalitná keramika
- Vysoká tvrdosť náteru
- Ľahko umývateľný
- Nedovoľuje, aby prešla vlhkosť
- Neodfarbuje sa vplyvom UV žiarenia
- Šetrné k rastlinám
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Sk Soendgen Keramik |
| Priemer produktu | 170 mm |
| Výška produktu | 170 mm |
| séria | latinčina |
| Hmotnosť (kg) | 1,35 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Antracit |
| Kód produktu | 4006063254011 |

1850 + recenzí









