DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Žiarovky a žiarivky
- LED žiarovky
- Sklenená LED žiarovka Philips A60 E27 1055 lm 2700 K
Sklenená LED žiarovka Philips A60 E27 1055 lm 2700 K
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sklenená LED žiarovka Philips A60 E27 1055 lm 2700 K3-7 dní10,45 €8,50 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vynikajúcou voľbou pre hlavný zdroj svetla v spálni bude LED žiarovka Philips A60 E27 Glass. Silný prúd teplého, žltkastého svetla vytvorí v miestnosti útulnú atmosféru. Vďaka použitiu modernej LED technológie funguje tento model efektívne a dlhodobo. Navštívte predajňu Castorama a objavte ďalšie produkty Philips dostupné v našej ponuke.
Vlastnosti a výhody
Vyberte si dôveryhodnú značku a ekonomickú technológiu pre vaše pohodlie a úspory. Pomôže vám s tým LED žiarovka Glass Philips A60 E27 - osvedčený produkt, ktorý vám pomôže ušetriť na účtoch za energiu. Žiarovka Philips spotrebuje maximálne osem a pol wattu a pracuje s účinnosťou starodávnej 75-wattovej žiarovky. Okrúhla sklenená LED žiarovka Glass Philips A60 E27 1055 lm 2700 K svieti teplým, no jasným a silným svetlom. Bol navrhnutý tak, aby nenamáhal váš zrak a chránil vaše oči pred únavou. Nedeformuje ani prirodzené farby, na ktoré dopadá svetlo. Žiarovka môžete použiť na lampu alebo luster. V predajniach Castorama kúpite aj iné druhy žiaroviek.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Žiarovka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Philips |
| Dĺžka produktu | 104 mm |
| Priemer produktu | 60 mm |
| Typ žiarovky | Globe |
| Spínacie cykly | 20 000 |
| Čas zahrievania (60%) | < 0,5 sek |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Počet žiaroviek | 1 |
| lúmenov | 1055lm |
| Maximálny výkon žiarovky | 8,5 W |
| Kód produktu | 8718696705551 |

1850 + recenzí










