DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Žiarovky a žiarivky
- LED žiarovky
- Sklenená LED žiarovka Philips A60 E27 1521 lm 2700 K
Sklenená LED žiarovka Philips A60 E27 1521 lm 2700 K
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sklenená LED žiarovka Philips A60 E27 1521 lm 2700 K3-7 dní13,30 €10,81 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sklenená LED žiarovka Philips A60 E27 je svetelný zdroj s teplou bielou farbou a výkonom ekvivalentným 100 W. Vďaka tomu môžete žiarovku úspešne používať ako nezávislý zdroj svetla. Vďaka klasickému tvaru gule vyzerá žiarovka dobre v svietidlách rôznych štýlov. Model bude dobre fungovať v tradičných aj modernejších interiéroch.
Vlastnosti a výhody
LED žiarovka Philips A60 E27 Glass 1521 lm 2700 K je model v klasickom tvare gule. Vďaka tomu bude dobre fungovať v rámoch s rôznymi štýlmi. Žiarovky môžete použiť na osvetlenie interiéru v tradičnom alebo modernom štýle. Sklenená LED žiarovka Philips A60 E27 vyžaruje teplé biele svetlo. Svetelný tok žiarovky je 1521 lumenov a jej výkon je 100 W. Vďaka tomu je žiarovka perfektná ako nezávislý zdroj svetla. Žiarovka bola vytvorená pomocou LED technológie. Vďaka tomu spotrebuje menej energie ako tradičné modely. Žiarovka má životnosť 15 000 hodín a počet cyklov zapnutia/vypnutia 20 000. Model má závit E27. Na výrobok sa vzťahuje dvojročná záruka.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Žiarovka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Philips |
| Dĺžka produktu | 104 mm |
| Uhol lúča | 360° |
| Priemer produktu | 60 mm |
| Výška produktu | 104 mm |
| Na ktoré sa vzťahujú predpisy WEEE | Na ktoré sa vzťahujú predpisy WEEE |
| označenie CE | označenie CE |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Súlad s RoHS | V súlade s RoHS |
| Typ žiarovky | Mini zemegule |
| Spínacie cykly | 20 000 |
| Čas zahrievania | 0,5 s |
| Čas zahrievania (60%) | < 0,5 sek |
| Trieda energetickej účinnosti | D |
| Energetická trieda | D |
| Kompatibilita so stmievačmi | Nevzťahuje sa na tento produkt |
| Počet žiaroviek | 1 |
| lúmenov | 1521lm |
| Maximálny výkon žiarovky | 10,5 W |
| Kód produktu | 8718699763275 |

1850 + recenzí









