DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Žiarovky a žiarivky
- LED žiarovky
- Sklenená LED žiarovka Philips A67 E27 2452 lm 4000 K
Sklenená LED žiarovka Philips A67 E27 2452 lm 4000 K
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sklenená LED žiarovka Philips A67 E27 2452 lm 4000 K3-7 dní22,66 €18,43 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Chladná biela žiarovka s obrovským výkonom – sklenená LED žiarovka Philips A67 E27 vám pomôže rozjasniť tie najtemnejšie kúty vášho bytu. Jej prevádzka je porovnateľná s bežnou 150-wattovou žiarovkou. Rozdiel spočíva okrem iného vo viac ako osemnásobne nižšej spotrebe energie. Sada obsahuje štyri žiarovky. Viac takýchto riešení pre vaše úspory máme v predajniach Castorama.
Vlastnosti a výhody
Sklenená LED žiarovka Philips A67 E27 je dobrou voľbou pre hlavné vysoké svietidlo v miestnosti. Svetelný prúd vyžarovaný týmto modelom pokrýva veľkú vzdialenosť a nestráca svoju silu. Zároveň je šetrný k očiam a nezaťažuje ich. Štyri žiarovky, ktoré sú súčasťou sady, majú obľúbené pätice E27, ktoré určite využijete vo svojej domácnosti. Okrúhla LED žiarovka Philips Glass A67 E27 2452 lm 4000 K má klasický tvar hlavy z mliečneho skla. Bude vyzerať dobre aj bez tienidla. Neutrálna teplota svetla v kombinácii s vysokým výkonom dokáže imitovať denné svetlo v tmavých zimných dňoch. Pozrite si aj ďalšie produkty Philips, ktoré ponúkame medzi svietidlami dostupnými v predajniach Castorama.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Žiarovka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Philips |
| Dĺžka produktu | 70 mm |
| Priemer produktu | 70 mm |
| Výška produktu | 121 mm |
| Na ktoré sa vzťahujú predpisy WEEE | Na ktoré sa vzťahujú predpisy WEEE |
| označenie CE | označenie CE |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Súlad s RoHS | V súlade s RoHS |
| Typ žiarovky | Mini zemegule |
| Spínacie cykly | 20 000 |
| Čas zahrievania | 0,5 s |
| Trieda energetickej účinnosti | D |
| Energetická trieda | D |
| Kompatibilita so stmievačmi | Nevzťahuje sa na tento produkt |
| Počet žiaroviek | 4 |
| lúmenov | 2452lm |
| Maximálny výkon žiarovky | 17,5 W |
| Kód produktu | 8718699764593 |

1850 + recenzí









