DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Palivové materiály pre krby
- Podpaľovače
- Smrekové podpaľovanie krbu, 22 litrov
Smrekové podpaľovanie krbu, 22 litrov
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Smrekové podpaľovanie krbu, 22 litrov3-7 dní10,45 €8,50 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Smrekové krbové podpaľovanie umožňuje rýchle zapálenie ohňa, vďaka vysokej výhrevnosti ihličnatých stromov, z ktorých podpaľovanie pochádza. Produkt je rozdelený na kocky, ktoré vám uľahčia použitie. Zabalený v kartónovej odvetrávanej škatuli zostane dlhšie čerstvý a pohodlná rukoväť umožňuje ľahké prenášanie podpalu. Produkt je ideálny pre ľudí, ktorí si cenia bezpečnosť, pretože je prírodný a neobsahuje žiadne škodlivé prísady.
Vlastnosti a výhody
Podpaľovanie smrekového krbu uľahčuje zapálenie domáceho ohňa, čím je táto činnosť príjemnejšia. Ihličnaté stromy majú najvyššiu kalorickú hodnotu, takže efektívne fungujú ako podpaľovanie. Drevené štiepky sú rozdelené na kocky, čo uľahčuje porciovanie produktu. Podpal je balený v kartónovej, odvetranej krabici, ktorá udrží drevo dlhšie čerstvé a uľahčuje skladovanie. Balenie má aj pohodlnú rukoväť, takže ho môžete bezpečne prenášať. Horiace drevo vám tiež umožňuje vychutnať si aromatické vnemy, pretože pripomína vôňu smrekového lesa. Výrobok je prírodný a neobsahuje žiadne prísady, vďaka čomu je zdravotne nezávadný.
- Ekologické, žiadne chemikálie, prirodzený plameň
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Dĺžka (cm) | 31 cm |
| výška (cm) | 25 cm |
| šírka (cm) | 25 cm |
| Maximálna vlhkosť (drevo) | 0,25 % |
| Minimálna vlhkosť (drevo) | 0,2 % |
| Zloženie | 100% GLAST (smrek, borovica, smrekovec) |
| Hmotnosť produktu | 5 kg |
| Pokyny na skladovanie | drevo na dochucovanie, pletivo, hmotnosť dreva sa môže líšiť v závislosti od úrovne vlhkosti |
| Kód produktu | 5908283372126 |

1850 + recenzí








