DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Pôdy a substráty
- Sobex zmiešaná ihličnatá kôra 80 l
Sobex zmiešaná ihličnatá kôra 80 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sobex zmiešaná ihličnatá kôra 80 l3-7 dní9,23 €7,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Mletá kôra bude užitočná vo väčšine záhrad, pozemkov a na udržiavanie zelených štvorcov. Prípravok je určený na mulčovanie pôdy, vďaka čomu zostane chránená pred nepriaznivými účinkami mrazu a vetra. Kôra vyzerá veľmi efektne, preto sa bude hodiť aj na zdobenie záhonov.
Vlastnosti a výhody
Zemná kôra má široké uplatnenie nielen v záhradníctve, ale aj pri ochrane pozemku pred škodlivými účinkami mrazu. Použitím prípravku na mulčovanie pôdy ľahko zlepšíte existujúcu mikroklímu – vytvoríte tak vhodnú pôdu pre výsadbu okrasných rastlín. Kôra zadržiava vlhkosť, takže dostanú správne množstvo vody a zachovajú si zdravý a svieži vzhľad. Okrem praktických vlastností má výrobok aj dekoratívnu funkciu - pri použití na dekoráciu záhonov pôsobí na záhradu veľmi zaujímavo a atraktívne. Kôra je dostupná vo veľkom balení, takže môže stačiť na niekoľko použití.
- Frakcia: 0 - 60 mm
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Štiepky z kôry |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Marka | Sobex |
| Hrúbka aplikácie | 50 mm |
| Pokrytie | 1,6 m² |
| Typ kontajnera | Taška |
| Objem | 80 l |
| Zloženie | 100% kôra z mäkkého dreva |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Farba | Prirodzené |
| Biologicky odbúrateľný | Biologicky odbúrateľný |
| Bezpečnostné informácie | Ak sa vám malé kúsky kôry dostanú do očí, vypláchnite ich čistou vodou. Pri požití sa poraďte s lekárom. Pri používaní pôdnych kondicionérov je potrebné dodržiavať štandardné opatrenia. |
| Pokyny na skladovanie | Po použití vrecko zatvorte. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Chráňte pred vysokými teplotami a priamym slnečným žiarením. Skladujte mimo záhradnej chémie, aby ste zabránili kontaminácii |
| Vhodné ročné obdobie | Celý rok |
| Šírka nádoby | 500 mm |
| Približná hmotnosť | 12 kg |
| Kód produktu | 5908235396217 |

1850 + recenzí











