DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Elektrické radiátory
- Solna 500 W biely elektrický ohrievač
Solna 500 W biely elektrický ohrievač
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Solna 500 W biely elektrický ohrievač3-7 dní239 €194,31 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Elektrický ohrievač Solna slúži ako doplnkový zdroj tepla. Môžete ho použiť v interiéri. Je dostupný v bielej farbe. Na správne fungovanie zariadenia je potrebná elektrická zásuvka. Má pomerne malý výkon a veľkosť, preto je vhodný do malých miestností alebo ako doplnkové kúrenie.
Vlastnosti a výhody
Ak je v miestnosti stále chladno, aj keď je tam radiátor ústredného kúrenia, nájdite si dodatočný zdroj tepla. Jeho výhodou je mobilita, takže ho budete môcť umiestniť na optimálne miesto. Elektrický ohrievač Solna vám umožní vyhriať väčšiu alebo menšiu miestnosť. Na jeho fungovanie je potrebná elektrická zásuvka. Zariadenie má malé rozmery a nízku hmotnosť, vďaka čomu sa ľahko prenáša. Ľahko pre ňu nájdete miesto v skrini alebo pivnici, keď ju nepotrebujete používať. Elektrický ohrievač Solna 500 W je dostupný v univerzálnej bielej farbe. Umožní vám rýchlo lokálne zvýšiť teplotu. Možno použiť len v interiéri.
- Výkon 500W
- Termostat
- Plocha v m2 (pri výške 2,6 m) 1 - 5 m2
- hliník
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kúpeľňový radiátor je suchý |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | |
| Hĺbka (cm) | 16 cm |
| Vzdialenosť od steny | 160 mm |
| Vykurovacia plocha | 5 m² |
| šírka (cm) | 54,5 cm |
| výška (cm) | 107 cm |
| Štandardné | EN 60335 |
| Podrobnosti o záruke | Len výrobné chyby |
| séria | Solna |
| Typ napájania | Elektrické |
| Funkcie | Nemrznúci, príkon zvyšujúci, komfortný, ekonomický a ovládací kábel so 6 príkazmi |
| Maximálna vyhrievaná plocha (vo výške 2,6 m) | 5 m² |
| Maximálna prevádzková teplota | 30 °C |
| Minimálna plocha na ohrev (vo výške 2,6 m) | 1 m² |
| Minimálna prevádzková teplota | 13 °C |
| Vykurovací výkon | 500 W |
| Výkon vo wattoch | 500 W |
| Ochrana proti prehriatiu | Ochrana proti prehriatiu |
| Zahrnuté | Kúpeľňový radiátor, držiaky a návod na použitie |
| Hmotnosť (kg) | 6,2 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Materiál | hliník |
| Kód produktu | 3663602438236 |

1850 + recenzí











