DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Cibuľoviny a hľuznaté rastliny
- Sparaksis cibuľa Verve mix
Sparaksis cibuľa Verve mix
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sparaksis cibuľa Verve mix3-7 dní9,57 €7,78 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Miešané cibuľky Sparaksis Verve vám umožnia tešiť sa z malých farebných kvetov od júna do augusta. Sparaksis vyzerá krásne ako na balkóne či terase, tak aj na záhone. Výsadba je jednoduchá – medzi rastlinami nechajte aspoň desať centimetrov. Na pestovanie potrebujete slnečné stanovište a úrodnú, ľahkú pôdu s neutrálnym pH.
Vlastnosti a výhody
Ak chcete rýchlo doplniť svoju letnú kvetinovú expozíciu, pomôžu vám žiarovky Verve mix sparaksis. Sparaksis je rýchlo rastúca rastlina, ktorá môže úspešne ozdobiť váš balkón alebo terasu. Rovnako dobre sa vyvíja v črepníkoch, nádobách aj v skupinách na záhonoch. Kvitne od júna do augusta. Lesklé, viacfarebné lupienky vyzerajú skvele aj v kyticiach a aranžmánoch z rezaných kvetov. Cibuľky Sparaksis Verve mix potrebujú úrodnú, ľahkú pôdu s neutrálnym pH. Rastú dobre na slnečných polohách. Bez problémov zasadíte a udržíte správnu úroveň hydratácie. Naša rozsiahla ponuka zahŕňa aj ďalšie cibuľoviny, z ktorých vyrastú úžasné kvety!
- Jednoduchosť výsadby
- Zaručené kvitnutie v prvom roku
- Rýchlo rastúce s ozdobnými kvetmi
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kvetinová cibuľka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 20 |
| Akýsi balík | Kus |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Marka | Verve |
| Konečný rozsah výšok | 0,1 - 0,5 m |
| Predpokladaná výška rastliny | 300 mm |
| séria | Kvetinová cibuľka |
| Druh rastlín/kvetov | Sparaksis |
| Atraktívny pre opeľujúci hmyz | Priťahuje opeľujúci hmyz |
| Dĺžka života | Mnoho rokov |
| Botanický názov | Sparaxis tricolor, zmes |
| Latinský názov | Sparaxis tricolor, mix |
| Spoločný názov | Sparaksis, zmes |
| Rozmanitosť | Zmiešané |
| Odolný voči suchu | Žiadna odolnosť voči suchu |
| Odpor | H2 – odolnosť voči nízkym teplotám, ale nie odolnosť voči mrazu (1 až 5°C) |
| Doba kvitnutia | Od júla do augusta |
| Obdobie výsadby | apríl máj |
| Voňavé | Neparfumovaný |
| pH pôdy | akýkoľvek |
| Vhlkosť pôdy | Správne odvodnené |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | Viacfarebné |
| Farba kvetu | Viacfarebné |
| Pokyny na starostlivosť po výsadbe | Odkvitnuté kvety pravidelne odstraňujte. Počas vegetačného obdobia prihnojujte raz za mesiac. Polievajte striedmo. Nechajte rastliny rásť cez zimu v kvetináčoch, kým pôda úplne nevyschne. Na zimu preneste črepníky na miesto, ktoré nie je vystavené mrazu, napr. Sparaksis rastúce zo zeme treba na jeseň vykopať a uskladniť na suchom mieste, ktoré nie je vystavené mrazu. |
| Kód produktu | 5059340079158 |

1850 + recenzí











