DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Klimatizácie a ventilátory
- Vetracie systémy
- Vetracie potrubia
- Spätný ventil pre ventilátor Vents, priemer 100 mm
Spätný ventil pre ventilátor Vents, priemer 100 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Spätný ventil pre ventilátor Vents, priemer 100 mm3-7 dní7,81 €6,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Spätná klapka ventilátora je prvok, ktorý bráni návratu vzduchu vypúšťaného z miestností. Preto je ideálny pre každú kuchyňu alebo kúpeľňu, kde je cirkulácia vzduchu obzvlášť dôležitá. Výrobok je vyrobený z polystyrénu, ktorý je odolný voči mechanickému poškodeniu a škodlivým účinkom vlhkosti.
Vlastnosti a výhody
Vo vašej domácnosti sa určite osvedčí spätný ventil k ventilátoru, ktorý zabezpečí správnu cirkuláciu vzduchu vo vašej kuchyni alebo kúpeľni. Tento prvok zabraňuje prúdeniu vzduchu späť do interiéru a tým zabezpečuje správne vetranie. Montuje sa na manžetu potrubia, kde dokonale ovplyvňuje uchovanie tepla vo vašich miestnostiach. Zabraňuje tiež vniknutiu nečistôt nahromadených v potrubí do vášho interiéru. Výrobok je vyrobený z polystyrénu, vďaka čomu sa vyznačuje výbornou odolnosťou proti poškodeniu a škodlivým vplyvom vody – to je dôležité najmä pri odstraňovaní vzduchu so zvýšenou vlhkosťou. V ponuke sú aj ďalšie ventilačné prvky, takže si jednoducho zabezpečíte správnu cirkuláciu vzduchu vo svojom byte.
- Vyrobené z plastu
- Zabraňuje prúdeniu vzduchu späť do miestností
- Chráni pred hmyzom
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 23 mm |
| Priemer produktu | 100 mm |
| Šírka produktu | 105 mm |
| Výška produktu | 105 mm |
| Farba | biely |
| Materiál | Polystyrén (PS) |
| Kód produktu | 5907641450742 |

1850 + recenzí








