DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Zásuvky a konektory
- Podomietkové zásuvky
- Spojka na jedno schodisko Ospel Akcent, béžová
Spojka na jedno schodisko Ospel Akcent, béžová
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Spojka na jedno schodisko Ospel Akcent, béžová3-7 dní6,79 €5,52 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Schodiskový vypínač je elektroinštalačný prvok. Slúži na rozsvietenie svetla na schodisku, čo umožňuje ovládanie osvetlenia z dvoch vzdialených bodov. Modul je béžový a má kresbu symbolizujúcu schody, takže je ťažké si ho pomýliť s iným konektorom. Náš sortiment zahŕňa široký výber zásuviek a konektorov
Vlastnosti a výhody
Praktickým prvkom elektroinštalácie je schodiskový vypínač, ktorý umožňuje ovládanie osvetlenia z dvoch vzdialených bodov. Produkt funguje skvele na schodiskách, umožňuje vám zapnúť svetlo na jednom poschodí a vypnúť ho na inom. Toto riešenie zaisťuje bezpečnosť členov domácnosti a premieta sa aj do úspor energie a nižších účtov za elektrinu. Kľúč je v jemnej béžovej farbe, ktorá ladí s rôznymi odtieňmi hnedej a béžovej. Konektor je už vybavený rámom, čo znamená, že nie je potrebné dokupovať ďalšie prvky a je možné ho namontovať ihneď po prinesení z predajne. V našej ponuke nájdete aj ďalšie položky z tejto série
- Monoblok
- Závitové svorky
- Menovitý prúd 10A
- Stupeň krytia IP20
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Typ elektrickej zásuvky | Slobodný |
| Maximálne elektrické zaťaženie | 2200 W |
| Napájacie napätie | 250V |
| Menovitý prúd | 10A |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Béžová |
| Kód produktu | 5907577413347 |

1850 + recenzí








