DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Zásuvky a konektory
- Podomietkové zásuvky
- Spojka schodov Polmark Tarnów Rosa, matná biela
Spojka schodov Polmark Tarnów Rosa, matná biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Spojka schodov Polmark Tarnów Rosa, matná biela3-7 dní8,62 €7,01 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Biely matný schodiskový vypínač Polmark Tarnów Rosa je možné nainštalovať do priechodov na pohodlné ovládanie osvetlenia. Je vyrobený z odolného ABS plastu. Vyznačuje sa mimoriadnou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu. Na výrobok sa vzťahuje šesťročná záruka. Element môžete ľahko udržiavať čistý. Vďaka tomu si dlhšie udrží dokonalý vzhľad.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte inštalačný prvok, ktorý vám umožní ovládať osvetlenie priechodov vo vašom byte? Schodisková spojka Polmark Tarnów Rosa, biela matná, je na túto úlohu ako stvorená. Umožní vám zapnúť svetlo v jednej miestnosti a vypnúť ho v inej. Výrobok je mimoriadne odolný, takže ho môžete bezpečne nainštalovať na miesta s vysokou premávkou. Schodisková spojka Polmark Tarnów Rosa, matná biela, je vyrobená z kvalitného materiálu ABS a je odolná voči akémukoľvek mechanickému poškodeniu. Vzťahuje sa naň šesťročná záruka. Prvok je nenáročný na starostlivosť, čo vám umožní dlho si užívať jeho dokonalý vzhľad. Predajňa Castorama ponúka aj ďalšie schodiskové spojky zo série Rosa.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Modulárny spínač bez stmievača |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 6 rokov |
| Marka | Polmark Tarnów |
| Hĺbka produktu | 40 mm |
| Šírka produktu | 110 mm |
| Výška produktu | 150 mm |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Počet modulov | Slobodný |
| Napájacie napätie | 250V |
| Menovitý prúd | 10A |
| Vymeniteľný rám | Odnímateľné |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | Matná biela |
| Materiál | Akrylonitrilbutadiénstyrénový kopolymér (ABS) a polykarbonát (PC) |
| Kód produktu | 5907559877143 |

1850 + recenzí








