DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Sifóny a vnútorné odpady
- Sifóny
- Sprchový sifón fi 60 mm click-clack, čierny
Sprchový sifón fi 60 mm click-clack, čierny
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sprchový sifón fi 60 mm click-clack, čierny3-7 dní46,64 €37,92 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Čierny sifón na vaničku click-clack vám pomôže efektívne vypustiť použitú vodu zo sprchovej vaničky. Produkt sa ľahko inštaluje. Sifón je vyrobený z veľmi kvalitných materiálov. Je vybavená košom na zachytávanie nečistôt a pohodlným uzáverom typu click-clack. Sifón sa vyznačuje moderným dizajnom.
Vlastnosti a výhody
Sprchový sifón 60 mm čierny click-clack vám pomôže efektívne a efektívne odvádzať použitú vodu do kanalizácie. Výrobok je určený na montáž do sprchovej vaničky. Jeho inštalácia vám nespôsobí žiadne problémy. Sprchový sifón click-clack je prvkom s moderným dizajnom. Výrobok je vyrobený z kvalitného plastu. Sifón je vybavený košom, ktorý zabraňuje vniknutiu akýchkoľvek nečistôt do odtoku. Vďaka tomu je riziko ich upchatia kanalizácie oveľa nižšie. Súčasťou produktu je aj click-clack korok pokrytý matným čiernym kovom. V prípade potreby vám umožní jednoducho prerušiť odtok vody. Hľadáte podobný sifón v inej veľkosti? Prezrite si našu ponuku - nájdete väčší model.
- Jednoduchá inštalácia
- Moderný dizajn
- Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Sifón |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Priemer produktu | 50 mm |
| Šírka produktu | 80 mm |
| Výška produktu | 100 mm |
| Typ pripojenia | Upínanie |
| Typ sifónu | Sprcha |
| Prietok | 36 l/min |
| Aplikácia sifónu | Sprcha |
| Materiál | Polypropylén (PP) a nehrdzavejúca oceľ |
| Kód produktu | 5908289686128 |

1850 + recenzí








