DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Sieťové káble a príslušenstvo
- Montážne príslušenstvo pre káble
- Sťahovacie pásky 2,5 x 100 mm čierne 100 ks
Sťahovacie pásky 2,5 x 100 mm čierne 100 ks
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sťahovacie pásky 2,5 x 100 mm čierne 100 ks3-7 dní5 €4,07 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Čierne sťahovacie pásky sa používajú v každej domácnosti, dielni a kancelárii. Tieto nenápadné predmety vám pomôžu usporiadať zamotané káble a náradie. Súprava pozostáva zo sto kusov čiernych sťahovacích pások vyrobených z polyamidu. Tento materiál, ktorý je odolný voči umelým látkam, zabezpečí dlhú životnosť remienkov
Vlastnosti a výhody
Už dlho je známe, že káblové zväzky (bežne nazývané káblové zväzky) sa používajú v rôznych situáciách. Vďaka nim si môžete usporiadať káble a zviazať kľúče do jedného zväzku. Môžete dokonca pripojiť kryty automobilov! Čierne sťahovacie pásky môžete využiť aj vo vašom šatníku. Sťahovacie pásky 2,5 x 100 mm čierne, 100 ks na opravu prasknutého zipsu. Jeden kus prevlečte cez otvor na špičke zipsu, spojte dva konce pásky a pevne utiahnite. Takto vytvoríte slučku. Vďaka nemu bude otváranie a zatváranie zipsu vašej tašky alebo oblečenia neskutočne jednoduché. Sada pozostáva zo sto kusov čiernych náramkov vyrobených z polyamidu. V našej ponuke nájdete náramky aj v iných farbách a veľkostiach
- Odolný voči kyselinám a korózii
- Poskytujú dobrú izoláciu
- Dostupné sú rôzne druhy, farby a balenia
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Káblové zväzky |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 100 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Vytočiť |
| Dĺžka produktu | 100 mm |
| Hrúbka produktu | 2,5 mm |
| Šírka produktu | 2,5 mm |
| Hmotnosť produktu | 30 g |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Materiál | polyamid |
| Kód produktu | 3663602792307 |

1850 + recenzí









