DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Sieťové káble a príslušenstvo
- Montážne príslušenstvo pre káble
- Sťahovacie pásky 4,8 x 250 mm biele 100 ks
Sťahovacie pásky 4,8 x 250 mm biele 100 ks
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sťahovacie pásky 4,8 x 250 mm biele 100 ks3-7 dní10 €8,13 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Biele sťahovacie pásky sú multifunkčné produkty, ktoré dobre poslúžia ako vybavenie každej dielne a garáže. Sada 100 kusov bielych kravat vám pomôže usporiadať káble a náradie. Na pripojenie káblov a napájacích zdrojov použite sťahovacie pásky. Použite ich na pripevnenie štetcov a kľúčov, aby ste ich uložili na jedno miesto
Vlastnosti a výhody
Neviete si rady so zamotanými káblami? Biele sťahovacie pásky predstavujú lacný a efektívny spôsob, ako udržať poriadok. Použite ich na pripojenie príliš dlhých káblov. Odstránite tak problém s káblami roztrúsenými po celom štúdiu. Sťahovacie pásky 4,8 x 250 mm biele, 100 ks, sú vyrobené z pevného polyamidu. Vďaka tomu sú odolné voči účinkom umelých látok, vrátane: rozpúšťadlá, oleje a tuky. Preto sú ideálne na použitie v dielňach a garážach. Biela farba pásky vám umožní rýchlo ju nájsť oproti čiernym vodičom. Ak potrebujete rýchlo odstrihnúť väzbu, nebudete mať problém ju nájsť. V našej ponuke nájdete aj iné veľkosti a farby náramkov
- Odolný voči kyselinám a korózii
- Poskytujú dobrú izoláciu
- Dostupné sú rôzne druhy, farby a balenia
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Káblové zväzky |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 100 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Vytočiť |
| Dĺžka produktu | 250 mm |
| Hrúbka produktu | 4,8 mm |
| Šírka produktu | 4,8 mm |
| Hmotnosť produktu | 135 g |
| Farba | biely |
| Materiál | polyamid |
| Kód produktu | 3663602792383 |

1850 + recenzí









