DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Klimatizácie a ventilátory
- Vetracie systémy
- Axiálne ventilátory
- Štandardný axiálny ventilátor Blyss 125S
Štandardný axiálny ventilátor Blyss 125S
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Štandardný axiálny ventilátor Blyss 125S3-7 dní56,54 €45,97 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Axiálny ventilátor je jednoduché, ale mimoriadne efektívne zariadenie, ktoré vám umožní vytvoriť efektívny systém zodpovedný za cirkuláciu vzduchu v byte. Preto nájde uplatnenie v kuchyniach a kúpeľniach, kde sa hromadí vlhkosť. V našej ponuke sú aj ďalší priaznivci tejto značky, takže si vyberiete model, ktorý vyhovuje vašim potrebám.
Vlastnosti a výhody
Axiálny ventilátor určite nájde uplatnenie pri dokončovaní alebo rekonštrukcii vášho bytu. Toto zariadenie je zodpovedné za udržiavanie správnej cirkulácie vzduchu v miestnostiach. Preto sa oplatí použiť ho v každej kuchyni či kúpeľni, pretože tieto priestory sú vystavené vysokej vzdušnej vlhkosti – nedostatočné vetranie v týchto miestnostiach by mohlo mať za následok vznik zdraviu škodlivých húb a plesní. Okrem toho tento prístroj ľahko odstraňuje aj nepríjemné pachy, takže sa vám bude hodiť pri dlhodobom vyprážaní či varení. Inštalácia ventilátora je mimoriadne jednoduchá, takže nebudete potrebovať pomoc profesionálov. Naša ponuka zahŕňa široký výber ventilátorov, takže ľahko nájdete model, ktorý vyhovuje vašim potrebám.
- Skriňa a obežné koleso vyrobené z kvalitného a odolného ABS plastu
- Guličkové ložiská umožňujú nepretržitú prevádzku
- Vplyvom teploty nemení farbu
- Jednoduchá a rýchla montáž
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 120 mm |
| Vstupný priemer | 125 mm |
| Šírka produktu | 180 mm |
| Výška produktu | 180 mm |
| Typ ložiska | V tvare gule |
| Výkon vo wattoch | 16W |
| Rýchlosť rotácie | 2400 ot./min |
| Kód produktu | 5907641450667 |

1850 + recenzí








