DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Klimatizácie a ventilátory
- Vetracie systémy
- Potrubné ventilátory
- Štandardný potrubný ventilátor Blyss 125VKO1
Štandardný potrubný ventilátor Blyss 125VKO1
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Štandardný potrubný ventilátor Blyss 125VKO13-7 dní43,34 €35,24 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Potrubný ventilátor sa bude hodiť do vášho bytu najmä pri dokončovaní kuchýň a kúpeľní. Toto zariadenie zaisťuje správnu cirkuláciu vzduchu, odstraňuje prebytočnú vlhkosť a nepríjemné pachy. Biely výrobok je univerzálny, takže sa perfektne hodí do každého interiéru.
Vlastnosti a výhody
Potrubný ventilátor sa vám bude hodiť pri dokončovaní izieb vo vašom byte. Užitočný bude najmä v miestnostiach vystavených vysokej vlhkosti vzduchu, pretože zabezpečuje výbornú cirkuláciu vzduchu. Preto sa oplatí používať ho v kuchyniach a kúpeľniach, najmä preto, že urýchľuje proces odstraňovania nepríjemných pachov. Výrobok je určený na montáž priamo do vetracieho potrubia, takže jeho inštalácia je jednoduchá - nebudete musieť využívať pomoc profesionálov. Ventilátor má navyše estetický vzhľad, pretože je bielej farby, ktorá ľahko splynie s okolím. Naša ponuka obsahuje aj ventilátory s inými parametrami, takže si môžete vybrať model, ktorý vám vyhovuje.
- Skriňa a obežné koleso vyrobené z kvalitného a odolného ABS plastu
- Guličkové ložiská umožňujú nepretržitú prevádzku
- Prispôsobené na prácu vo ventilačných systémoch
- Jednoduchá a rýchla montáž
- Výkon: 185 m3/h
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 135 mm |
| Vstupný priemer | 125 mm |
| Šírka produktu | 140 mm |
| Výška produktu | 130 mm |
| Typ ložiska | V tvare gule |
| Maximálne otáčky za minútu | 2400 ot./min |
| Spotreba energie počas prevádzky | 16W |
| Úroveň hluku | 37 dB(A) |
| Materiál | ABS plast |
| Kód produktu | 5907641451534 |

1850 + recenzí









