DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Svetlá a baterky
- Stanley hliníková baterka 150 lm 2 x AA
Stanley hliníková baterka 150 lm 2 x AA
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Stanley hliníková baterka 150 lm 2 x AA3-7 dní25,51 €20,74 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hliníková baterka Stanley je produkt, ktorý beží na batérie. Má odolný hliníkový kryt. Baterka tiež svieti v troch rôznych režimoch. Má dosah až sto metrov. Produkt je chránený na úrovni IP44. Je vybavený jediným svetelným zdrojom, ktorý poskytuje veľmi dobré výsledky a je vhodný pre mnoho úloh.
Vlastnosti a výhody
Hliníková baterka Stanley 150 lm 2 x AA je veľmi praktický svetelný zdroj. Ľahko ho môžete nosiť so sebou vonku alebo ho použiť v garáži, dielni či záhrade. Tento produkt je vyrobený z hliníka v čiernej farbe. Tento materiál zaručuje vysokú odolnosť. Navyše je chránený na úrovni IP44. Hliníková baterka Stanley funguje na batérie. Nie je potrebné žiadne nabíjanie. Môže byť pripravený na prácu v zlomku sekundy. Výrobok má jediný svetelný zdroj s dosahom až sto metrov. Okrem toho si môžete vybrať z troch dostupných režimov osvetlenia. Predajne Castorama ponúkajú aj mnoho ďalších bateriek a reflektorov. Budú použité na osvetlenie okolia vás alebo vašej pracovnej stanice.
- Vďaka svojim malým rozmerom sa ľahko zmestí do vrecka
- Protišmyková úprava umožňuje bezpečné držanie nástroja
- 3 režimy osvetlenia umožňujú prispôsobiť sa požiadavkám pracoviska
- Výrobok je vyrobený z kvalitného, odolného hliníka
- Hliníkové puzdro
- Dosah 100 m
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Baterka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Stanley |
| Hĺbka produktu | 30 mm |
| Priemer šošovky | 20 mm |
| Šírka produktu | 30 mm |
| Výška produktu | 155 mm |
| Svetelný rozsah | 100 m |
| Štandardné | EN 55015:2013/A1, EN 61547:2009 |
| Úroveň ochrany | IP44 |
| Typ prepínača | Zapnúť/vypnúť |
| Typ žiarovky | Čip |
| Vrátane batérií/nabíjacích batérií | Vrátane batérií |
| Prevádzkový čas v režime nízkej intenzity | 5h |
| Trvanie prevádzky v režime vysokej intenzity | 1,5 hod |
| Prevádzková doba pri napájaní z batérie | 1,5 hod |
| Funkcie | Funkcia priblíženia, lišta a režimy: vysoké svetlo - slabé svetlo - blikanie |
| Počet LED diód | 1 LED |
| Počet žiaroviek | 1 |
| lúmenov | 150lm |
| Maximálny výkon žiarovky | 1 W |
| Nabíjateľné | Nie je možné dobíjanie |
| Stmievateľné | Nie je stmievateľné |
| Napätie | 3V |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Kód produktu | 6939684854255 |

1850 + recenzí











