DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Svetlá a baterky
- Stanley hliníková baterka 300 lm 3 x AAA
Stanley hliníková baterka 300 lm 3 x AAA
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Stanley hliníková baterka 300 lm 3 x AAA3-7 dní28,77 €23,39 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hliníková baterka Stanley je zariadenie, ktoré sa oplatí mať vždy po ruke. Táto baterka je vyrobená z hliníka a napájaná batériami a je vynikajúcim zdrojom svetla. Pohodlne použiteľný model vyžaruje 300 lúmenov a dosvieti až 150 m. Baterka bude užitočná ako v každodenných situáciách, tak aj v nepredvídaných a núdzových situáciách.
Vlastnosti a výhody
Hliníková baterka Stanley 300 lm 3 x AAA kombinuje komfort používania s dobrou kvalitou svetla. Prezentovaný model bol vytvorený pomocou LED technológie. Vďaka tomu je vynikajúcim zdrojom svetla. Baterka vyžaruje 300 lúmenov a dokáže dosvietiť až 150 m. Pohodlná baterka dobre padne do ruky. Model sa ľahko používa a nezaberá veľa miesta. Baterka sa zmestí do skrinky na náradie, batohu alebo do priehradky na rukavice v aute. Prezentovaný model je čierny a vyrobený z hliníka. Vďaka použitým materiálom je baterka odolná. Hliníková baterka Stanley je napájaná batériami LR03 AAA. Na výrobok sa vzťahuje dvojročná záruka. V našom sortimente nájdete aj ďalšie modely bateriek.
- Vďaka svojim malým rozmerom sa ľahko zmestí do vrecka
- Protišmyková úprava umožňuje bezpečné držanie nástroja
- 3 režimy osvetlenia umožňujú prispôsobiť sa požiadavkám pracoviska
- Výrobok je vyrobený z kvalitného, odolného hliníka
- Dosah 150 m
- 300 lumenov
- Hliníkové puzdro
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Baterka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Stanley |
| Hĺbka produktu | 36 mm |
| Priemer šošovky | 27 mm |
| Šírka produktu | 36 mm |
| Výška produktu | 135 mm |
| Svetelný rozsah | 150 m |
| Štandardné | EN 55015:2013/A1, EN 61547:2009 |
| Úroveň ochrany | IP44 |
| Typ prepínača | Zapnúť/vypnúť |
| Typ žiarovky | Čip |
| Vrátane batérií/nabíjacích batérií | Vrátane batérií |
| Prevádzkový čas v režime nízkej intenzity | 8h |
| Trvanie prevádzky v režime vysokej intenzity | 1,5 hod |
| Prevádzková doba pri napájaní z batérie | 2 hodiny |
| Funkcie | Funkcia priblíženia, lišta a režimy: vysoké svetlo - slabé svetlo - blikanie |
| Počet LED diód | 1 LED |
| Počet žiaroviek | 1 |
| lúmenov | 300lm |
| Maximálny výkon žiarovky | 3W |
| Nabíjateľné | Nie je možné dobíjanie |
| Stmievateľné | Nie je stmievateľné |
| Napätie | 4,5 V |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Kód produktu | 6939684854286 |

1850 + recenzí











