DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Záhradné zavlažovacie systémy
- Štartovacia súprava na podzemné zavlažovanie
Štartovacia súprava na podzemné zavlažovanie
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Štartovacia súprava na podzemné zavlažovanie3-7 dní83,64 €68 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Štartovacia súprava podzemného zavlažovania, Rainjet, je zavlažovací systém určený na zásobovanie podzemných častí rastlín vodou. S jeho pomocou privediete vodu ku koreňom rastlín. Sada má dvojročnú záruku a je odolná voči nepriaznivým vplyvom rias. Vyznačuje sa nízkou spotrebou vody a označením CE.
Vlastnosti a výhody
Štartovacia súprava podzemnej závlahy Rainjet je systém na rýchle a efektívne zavlažovanie podzemných častí rastlín. Je ideálny na privádzanie vody ku koreňom rastlín. Štartovacia sada má dvojročnú záruku a označenie CE. Tým sa zabezpečí bezpečné používanie produktu. Je odolný voči vplyvom rias a plesní. Štartovacia súprava na podzemné zavlažovanie obsahuje 5 kolien, 4 mikropostrekovače Colibrì 180°, 3 závitové konektory, 2 kolená so závitom a mikropostrekovač Colibrì 360°. Súprava tiež obsahuje 1/2″, 13–16 mm hlavnú hadicu, 1/2″–3/4″ kohútikový konektor, automatický konektor, T konektor a vypúšťací ventil so závitom. Použitím tejto sady si môžete byť istí, že korene vašich rastlín budú mať vždy dostatok vody.
- Odolnosť proti riasam
- Má označenie CE
- Nízka spotreba vody
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Súprava na zavlažovanie |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | ks |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Claber |
| Dĺžka hadice | 25 m |
| Pokrytie | 50 m² |
| Veľkosť pripojenia (imperiálne jednotky) | ½" |
| séria | Rainjet |
| Maximálny pracovný tlak | 3 bar |
| Minimálny pracovný tlak | 2 bar |
| Odolnosť voči plesniam | Odolný voči plesniam |
| Odolnosť voči ultrafialovému žiareniu | Odolný voči UV žiareniu |
| Zahrnuté | 5 × koleno, 4 × mikrosprinkler Colibrì 180°, 3 × závitová prípojka, 2 × koleno so závitom, mikropostrekovač Colibrì 360°, hlavná hadica 1/2″ (13–16 mm), pripojenie kohútika 1/2″– 3/4″, automatický konektor, T konektor a závitový vypúšťací ventil |
| Hmotnosť produktu | 2,5 kg |
| Kód produktu | 8000625902002 |

1850 + recenzí









