DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Pôdy a substráty
- Sterlux čučoriedkový substrát 50 l
Sterlux čučoriedkový substrát 50 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sterlux čučoriedkový substrát 50 l3-7 dní9,23 €7,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Tu navrhnutý substrát ocení každý skúsený záhradkár, pretože s ním možno vytvoriť ideálne podmienky pre rast čučoriedok. Produkt je špeciálne zložená zmes rašeliny a viaczložkového hnojiva, takže vďaka nemu budú čučoriedky rýchlo a bujne rásť a budú pokryté chutnými plodmi.
Vlastnosti a výhody
Čučoriedkový substrát je prípravok určený na použitie v záhradníctve. Vďaka nej zabezpečíte vhodné podmienky pre rast pestovaných čučoriedok a vďaka tomu budú rastliny bujne rásť a budú pokryté chutnými plodmi. Substrát tvorí špeciálne zložená zmes rašeliny a viaczložkového hnojiva. Jeho použitie zabezpečí, že rastlina bude systematicky zásobovaná potrebnými živinami a vďaka tomu nebudete musieť používať ďalšie prípravky na prihnojovanie. Substrát je v priestrannom vrecku, kde ho môžete skladovať dva roky, ak ho celý nespotrebujete. V našej ponuke nájdete aj ďalšie druhy substrátov, ktoré môžete použiť na pestovanie rôznych záhradných rastlín.
- Substrát vyživuje 4-6 mesiacov po výsadbe
- Substrát možno použiť do kvetináčov a záhonov s izbovými rastlinami
- Pôda pomáha znižovať údržbu záhrady tým, že udržuje pôdu vlhkú
- PH v H20 3,5 - 4,5; slanosť nie viac ako 2 g NaCl/dm3; dávka hnojiva 1 kg/m3
Technické špecifikácie
| Typ produktu | záhradná pôda |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Sterlux |
| Pokrytie | 0,25 m² |
| Hrúbka aplikácie | 200 mm |
| Dĺžka nádoby | 130 mm |
| Šírka nádoby | 420 mm |
| Výška nádoby | 730 mm |
| Štandardné | Produkt registrovaný Ministerstvom pôdohospodárstva a rozvoja vidieka |
| séria | bobuľové rastliny |
| Typ kontajnera | Taška |
| Bez rašeliny | Obsahuje rašelinu |
| Kapacita | 50 l |
| Obdobie uplatňovania | Vyživuje až 6 týždňov po výsadbe |
| Zloženie | 100% rašelina |
| Hmotnosť produktu | 12 kg |
| Obsah rašeliny | 100% |
| Biologicky odbúrateľný | Biologicky odbúrateľný |
| Bezpečnostné informácie | Pri práci na záhrade vždy používajte rukavice a po použití si umyte ruky. Obal uchovávajte mimo dosahu detí, aby ste predišli riziku udusenia. Používajte v dobre vetraných priestoroch a vyhýbajte sa vdychovaniu prachu. Pred použitím sa uistite, že používanie výrobku je bezpečné, najmä ak ste náchylní na alergie. Pri zdvíhaní buďte opatrní |
| Pokyny na skladovanie | Po použití vrecko zatvorte. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Chráňte pred vysokými teplotami a priamym slnečným žiarením. Skladujte mimo záhradnej chémie, aby ste zabránili kontaminácii |
| Kód produktu | 5907735200826 |

1850 + recenzí








