DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradné náradie
- Záhradné nožnice a sekery
- Štiepacia sekera Fiskars M-X17
Štiepacia sekera Fiskars M-X17
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Štiepacia sekera Fiskars M-X173-7 dní74,40 €60,49 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
M axe je nástroj, ktorý vám umožní efektívne štiepať palivové drevo a rúbať stromy vo vašej záhrade. Má rukoväť s protišmykovou vrstvou, vďaka ktorej stabilne padne do ruky. Oceľová čepeľ zaisťuje efektívnu prevádzku a dlhodobé používanie nástroja. Sekera je určená na štiepanie pňov strednej hrúbky.
Vlastnosti a výhody
Štiepacia sekera M je nástroj, ktorý môžete použiť na prácu vo vašej záhrade. Je určený na rezanie stredne veľkých pňov. Je ideálny na prípravu palivového dreva a je ideálny na výrub stromov a kríkov. Umožňuje aj štiepanie čerstvého dreva. Vďaka nemu môžete vyrúbať odumreté alebo choré stromy vo vašej záhrade. Produkt je kombináciou dvoch prvkov: pevnej rukoväte a hlavy. Prvý z nich je vyrobený zo silného materiálu, ktorý zaisťuje bezpečný úchop - výstupky zabraňujú vykĺznutiu sekery z ruky, čo zaisťuje bezpečné používanie nástroja. Druhým je oceľová rezná plocha, ktorá umožňuje efektívnu prácu. Sekera z tejto série je dostupná aj v inej veľkosti.
- Na štiepanie menšieho množstva čerstvého dreva alebo na príležitostné použitie
- Na štiepanie menšieho množstva čerstvého dreva alebo na výrub stromov a kríkov
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Ax |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 25 rokov |
| Marka | Fiskars |
| Dĺžka produktu | 652 mm |
| Dĺžka hriadeľa | 700 mm |
| Šírka produktu | 210 mm |
| Výška produktu | 38 mm |
| Štandardné | DIN 5129:2014-01, DIN 7287:2014-01, DIN 7294:2014-01, ZEK 01.4-08 |
| Typ sekery a kladivovej sekery | Na štiepanie |
| Typ hriadeľa | So zakrivenou špičkou |
| Typ rukoväte | Vysoký |
| Hmotnosť hlavy | 1,54 kg |
| Hmotnosť hlavy (imperiálne jednotky) | 3,39 libier |
| Hmotnosť produktu | 1548 g |
| Odolnosť | Veľmi vysoká životnosť |
| Materiál hlavy | oceľ |
| Materiál hriadeľa | Fibrecomp™ |
| Materiál rukoväte | Sklolaminát a TPE |
| Bezpečnostné informácie | Držte mimo dosahu detí. Odporúča sa používať pracovné rukavice a ochranné okuliare, pretože bežné okuliare neposkytujú dostatočnú ochranu. Neudierajte sekerou ani ju nepoužívajte ako kladivo |
| Pokyny na skladovanie | Skladujte na suchom mieste |
| Kód produktu | 6411501224637 |

1850 + recenzí











