DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradné náradie
- Záhradné nožnice a sekery
- Štiepacia sekera Fiskars XXL-X27
Štiepacia sekera Fiskars XXL-X27
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Štiepacia sekera Fiskars XXL-X273-7 dní105,05 €85,41 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Tento nástroj zlepší vašu prácu s drevom – môžete ho použiť na efektívne prispôsobenie dielov, ktoré si vyberiete, konkrétnym pokynom. Sekera je vybavená šikovnou rukoväťou - práca s ňou je nielen pohodlná, ale aj bezpečná. Vhodne zvolené materiály, z ktorých je výrobok vyrobený, zaručujú jeho dlhú životnosť.
Vlastnosti a výhody
Ak chcete zlepšiť svoje spracovanie dreva, môžete si kúpiť štiepaciu sekeru tu prezentovanú - s ňou môžete rýchlo prispôsobiť tvar alebo veľkosť vybraných prvkov svojim požiadavkám. Náradie sa výborne hodí na rôzne záhradné práce a pri príprave palivového dreva – vďaka nemu môžete v krátkom čase vykonávať činnosti, ktoré ste si naplánovali. Výrobok je navrhnutý tak, aby sa používal pohodlne a bezpečne – je vybavený ergonomickou rukoväťou, ktorá zaručuje pevné uchopenie a zaisťuje, že počas práce ani po nej nebudete cítiť nepohodlie. Oceľ - odolný materiál, z ktorého je hlava vyrobená, zaisťuje jej odolnosť.
- Model s najdlhším hriadeľom zaručuje maximálnu silu nárazu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Ax |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Fiskars |
| Dĺžka produktu | 966 mm |
| Šírka produktu | 235 mm |
| Výška produktu | 46 mm |
| Hmotnosť produktu | 2700 g |
| Materiál hlavy | oceľ |
| Materiál hriadeľa | Fibrecomp™ |
| Kód produktu | 6411501225030 |

1850 + recenzí











