DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Osvetlenie interiéru
- Stojacie a stolové lampy
- Stojacia lampa Goldie 1 x E27 zelená
Stojacia lampa Goldie 1 x E27 zelená
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Stojacia lampa Goldie 1 x E27 zelená3-7 dní102,30 €83,17 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Zelená stojaca lampa Goldie je model určený pre vnútorné použitie. Tento produkt sa vyznačuje svojou módnou farbou. Tiež sa veľmi ľahko udržiava v čistote. Polohu lampy môžete zmeniť veľmi rýchlo a bez akýchkoľvek ťažkostí. Použite ho na vytvorenie dodatočného osvetlenia v každej miestnosti
Vlastnosti a výhody
Chcete si zabezpečiť pohodlie v miestnosti po zotmení? Takže budete potrebovať dobré osvetlenie. Ak stropné svietidlo nestačí, dobrou voľbou bude stojaca lampa Goldie 1 x E27 zelená. Ide o produkt, ktorého pozíciu môžete jednoducho a rýchlo zmeniť. Vďaka tomu osvetlíte presne tú oblasť interiéru, ktorá si vyžaduje dodatočné svetlo. Výrobok zo série Goldie je vyrobený zo semišu a kovu. Odtiene zelenej, zlatej a čiernej dodávajú lampe módny vzhľad a originálny dizajn. Zelená stojaca lampa Goldie sa ľahko udržiava v čistote. Pozrite si aj ďalšie modely dostupné v predajniach Castorama. Medzi nimi si môžete vybrať aj svietidlá, ktoré sú určené na vonkajšie použitie
- Módna farba
- Možnosť rýchlej zmeny polohy svietidla
- Ľahko sa udržiava v čistote
- Čierna kovová základňa, 120 cm
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Priemer tienidla | 400 mm |
| Šírka produktu | 400 mm |
| Výška tienidla | 220 mm |
| Výška produktu | 1600 mm |
| séria | Goldie |
| Farebná skupina | zelená |
| Farba | Zelená, zlatá, čierna |
| Kód produktu | 5903689181280 |

1850 + recenzí









