DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Osvetlenie interiéru
- Stojacie a stolové lampy
- Stojacia lampa Alacrane 1-svetlo E27, čierna
Stojacia lampa Alacrane 1-svetlo E27, čierna
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Stojacia lampa Alacrane 1-svetlo E27, čierna3-7 dní140,49 €114,22 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Čierna stojaca lampa Alacrane je vyrobená z kovu a látky, čo zaisťuje dlhodobé používanie. Model so zakriveným ramenom dobre poslúži v elegantnom interiéri. Lampa s čiernym tienidlom tiež doplní glamour aranžmán. Produkt bude dobre fungovať ako bočný zdroj svetla. Svietidlo môžete umiestniť napríklad k sedačke v obývačke.
Vlastnosti a výhody
Stojacia lampa Alacrane 1-bodová E27, čierna, dobre poslúži ako bočný zdroj svetla v priestrannej obývačke. Model môžete umiestniť do obývačky, hneď vedľa pohovky. To vám poskytne pohodlné podmienky na čítanie. Produkt série Alacrane využijete aj vo svojej kancelárii alebo spálni. Dodatočný zdroj svetla bude užitočný najmä v priestrannej miestnosti. Svietidlo je určené na jeden svetelný bod, no optimálne osvetlenie vám poskytne vďaka zakrivenému ramenu. Čierna stojaca lampa Alacrane je vyrobená z látky a kovu, čo zaisťuje jednoduché čistenie. Tmavá farba a klasický tvar tienidla z neho robia dokonalý model do elegantného interiéru. Čierna lampa bude dobre fungovať aj v glamour aranžmáne. Ponúkame aj ďalšie modely podláh .
- Nastaviteľný rám umožňuje priamo alebo jemne osvetliť akékoľvek miesto
- Svetelný zdroj sa predáva samostatne
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Stojaca lampa |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | |
| Dĺžka kábla | 1650 mm |
| Hĺbka produktu | 500 mm |
| Šírka produktu | 1900 mm |
| Výška produktu | 2200 mm |
| Trieda ochrany IEC | Trieda II |
| Na ktoré sa vzťahujú predpisy WEEE | Na ktoré sa vzťahujú predpisy WEEE |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Súlad s RoHS | V súlade s RoHS |
| séria | Alacrane |
| Typ prepínača | Pedál |
| Typ stmievača | Žiadny stmievač |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Kód produktu | 5036581099398 |

1850 + recenzí











