DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Klimatizácie a ventilátory
- Vetracie systémy
- Axiálne ventilátory
- Stojan axiálneho ventilátora fi 100 mm biely
Stojan axiálneho ventilátora fi 100 mm biely
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Stojan axiálneho ventilátora fi 100 mm biely3-7 dní19,12 €15,55 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Axiálny ventilátor svojou vysokou funkčnosťou a jednoduchým spôsobom použitia uspokojí každého užívateľa. Tento produkt núti cirkuláciu vzduchu v miestnostiach, čím pomáha znižovať množstvo vlhkosti v prostredí a odstraňuje nepríjemné pachy. Uplatní sa preto v kuchyniach a kúpeľniach vo vašom byte.
Vlastnosti a výhody
Axiálny ventilátor je malé zariadenie, ktoré vás určite poteší svojou vysokou funkčnosťou. Toto je jeden z prvkov ventilačného systému, ktorý je zodpovedný za nútenú cirkuláciu vzduchu - umožňuje vám odstrániť prebytočnú vlhkosť a nepríjemný zápach z miestností. Skvele sa hodí na inštaláciu do kuchýň a kúpeľní, pretože v týchto interiéroch sa vodná para vyskytuje vo veľkom množstve. Vlhkosť usadzujúca sa na stenách a podlahách môže spôsobiť výskyt húb a plesní, ale použitie ventilátora minimalizuje riziko tohto javu. Kryt prístroja je vyrobený z plastu, ktorý sa vyznačuje výbornou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu a škodlivým vplyvom vody.
- Vysoká účinnosť v pomere k malým rozmerom
- Vyrobené z vysoko kvalitného ABS plastu
- Vplyvom teplôt nemení farby
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 90 mm |
| Vstupný priemer | 100 mm |
| Šírka produktu | 140 mm |
| Výška produktu | 140 mm |
| Výkon vo wattoch | 14 W |
| Rýchlosť rotácie | 2300 ot./min |
| Kód produktu | 5907641453064 |

1850 + recenzí









