DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Klimatizácie a ventilátory
- Vetracie systémy
- Axiálne ventilátory
- Stojan axiálneho ventilátora fi 100 mm strieborný
Stojan axiálneho ventilátora fi 100 mm strieborný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Stojan axiálneho ventilátora fi 100 mm strieborný3-7 dní34,06 €27,69 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Axiálny ventilátor je určený na nútenú cirkuláciu vzduchu, takže určite nájde uplatnenie pri budovaní ventilačných systémov. Vyznačuje sa vynikajúcou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu a škodlivým vplyvom vody, takže si dlho zachová svoj bezchybný vzhľad. V našej ponuke nájdete modely aj v iných veľkostiach.
Vlastnosti a výhody
Axiálny ventilátor nájde uplatnenie v každej domácnosti, pretože je dôležitým prvkom vybavenia vašej kuchyne alebo kúpeľne. Toto malé zariadenie je súčasťou ventilačného systému, ktorý umožňuje správne čistenie vzduchu. Účinne znižuje množstvo vlhkosti v prostredí a zbavuje vás aj nepríjemných pachov – núti k správnej cirkulácii vzduchu v priestore. Výrobok sa vyznačuje vysokou mechanickou pevnosťou a odolnosťou voči škodlivým vplyvom vody, preto sa pri kontakte s vlhkosťou neznehodnocuje. Je vyrobený z ABS plastu, ktorý má vynikajúce vlastnosti odolnosti. V našej ponuke sú aj ďalší fanúšikovia tejto značky a môžete si vybrať model s parametrami, o ktoré máte záujem.
- Vysoká účinnosť v pomere k malým rozmerom
- Vyrobené z kvalitného ABS plastu
- Vplyvom teplôt nemení farby
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 90 mm |
| Vstupný priemer | 100 mm |
| Šírka produktu | 140 mm |
| Výška produktu | 140 mm |
| Výkon vo wattoch | 14 W |
| Rýchlosť rotácie | 2300 ot./min |
| Kód produktu | 5907641453071 |

1850 + recenzí








