DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradné náradie
- Záhradné nožnice a sekery
- Stolárska sekera Fiskars XS-X7
Stolárska sekera Fiskars XS-X7
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Stolárska sekera Fiskars XS-X73-7 dní59,84 €48,65 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Tento model štiepacej sekery využijete pri opracovaní rôznych drevených dielov - vďaka nemu si ľahko prispôsobíte vybrané prvky svojim požiadavkám. Náradie je vybavené špeciálne navrhnutou rukoväťou - jeho používanie je mimoriadne pohodlné a bezpečné. Materiál, z ktorého je pracovná časť vyrobená, zaručuje sekere zodpovedajúce pevnostné vlastnosti.
Vlastnosti a výhody
Tu prezentovaný model štiepacej sekery je ideálny pre rôzne záhradné práce alebo pri spracovaní palivových materiálov - pomocou náradia môžete veľmi efektívne prispôsobiť parametre vami vybraných dielov konkrétnym vodidlám. Správne profilovaná rukoväť výrobku zaručuje pevné uchopenie - práca s výrobkom bude nielen mimoriadne pohodlná, ale aj bezpečná. Hlava sekery je vyrobená z pevnej ocele - je odolná voči oderu, deformácii, zlomeniu a inému mechanickému poškodeniu, takže ju pri plnení povinností nezničíte. Vďaka malým rozmerom je výrobok mimoriadne praktický a ľahko sa prenáša.
- Praktický a ľahko prenosný vďaka malým rozmerom
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Ax |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 25 rokov |
| Marka | Fiskars |
| Dĺžka čepele | 172 mm |
| Dĺžka produktu | 385 mm |
| Šírka produktu | 179 mm |
| Výška produktu | 34 mm |
| Štandardné | DIN 5131:2014-01, DIN 7287:2014-01, DIN 7294:2014-01, ZEK 01.4-08 |
| Typ sekery a kladivovej sekery | Sekerka |
| Typ hriadeľa | So zakrivenou špičkou |
| Typ rukoväte | Protišmyková |
| Hmotnosť hlavy | 0,64 kg |
| Hmotnosť hlavy (imperiálne jednotky) | 1,41 lb |
| Hmotnosť produktu | 640 g |
| Odolnosť | Veľmi vysoká životnosť |
| Materiál hlavy | oceľ |
| Materiál hriadeľa | Fibrecomp™ |
| Materiál rukoväte | Sklolaminát a TPE |
| Bezpečnostné informácie | Držte mimo dosahu detí. Odporúča sa používať pracovné rukavice a ochranné okuliare, pretože bežné okuliare neposkytujú dostatočnú ochranu. Neudierajte sekerou ani ju nepoužívajte ako kladivo |
| Pokyny na skladovanie | Skladujte na suchom mieste |
| Kód produktu | 6411501214232 |

1850 + recenzí











