DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Osvetlenie interiéru
- Stojacie a stolové lampy
- Stolná LED lampa Ouhoro 500 biela DIM
Stolná LED lampa Ouhoro 500 biela DIM
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Stolná LED lampa Ouhoro 500 biela DIM3-7 dní56,54 €45,97 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Stolná LED lampa Ouhoro biela DIM v sebe spája originálny futuristický vzhľad s funkčnosťou. Svietidlo založené na technológii LED má nastaviteľné rameno a hlavu a je tiež výškovo nastaviteľné. Vďaka tomu si môžete lampu umiestniť tak, ako vám to vyhovuje. Okrem toho má model aj stmievač, ktorý je ovládaný dotykom.
Vlastnosti a výhody
Stolná lampa Ouhoro 500 white DIM LED je moderný model, ktorý vám umožní efektívne osvetliť váš pracovný priestor. Vďaka LED technológii sa lampa pohodlne používa. Vďaka nastaviteľnému ramenu a hlave môžete meniť polohu svietidla. Model umožňuje aj výškové nastavenie. Pomocou svietidla si môžete prispôsobiť polohu svetelného zdroja svojim potrebám. Lampa má navyše zabudovaný stmievač, ktorý je ovládaný dotykom. Stolná LED lampa Ouhoro biela DIM je vyrobená z plastu. Je vysoký 350 mm. Kábel je dlhý 180 cm. Vďaka tomu môžete svietidlo pripojiť do zásuvky, ktorá sa nenachádza priamo pri stole. Na výrobok sa vzťahuje päťročná záruka.
- Nastaviteľné rameno a hlava
- Regulovaná vysoká
- Stmievač ovládaný dotykom
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Stolná lampa |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | |
| Dĺžka kábla | 1800 mm |
| Dĺžka produktu | 420 mm |
| Šírka produktu | 130 mm |
| Výška produktu | 350 mm |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| séria | Ouhoro |
| Typ prepínača | Dotknite sa |
| Typ stmievača | Stmievač ovládaný dotykom |
| Typ žiarovky | LED |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 5059340234007 |

1850 + recenzí











