DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Striekacia pištoľ Fiskars Comfort s 3 funkciami
Striekacia pištoľ Fiskars Comfort s 3 funkciami
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Striekacia pištoľ Fiskars Comfort s 3 funkciami3-7 dní43,88 €35,68 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Otočná, vymeniteľná hlava SoftGrip vám umožňuje zvoliť si typ prúdu: bodový, sprejový alebo jemné mrholenie
- Ergonomická predná spúšť s plynulou reguláciou a funkciou plynulého uzamknutia
- Veľmi odolný
- Súčasť modulárneho zavlažovacieho systému Fiskars
- Odolné voči poškodeniu, aj keď teplota klesne pod nulu
- Zostáva teplejšie ako kovové trysky aj pri nízkych teplotách
- Univerzálny konektor – kompatibilný s produktmi iných výrobcov
- Po vysušení je mrazuvzdorná
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Sprška, rozprašovacia tryska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Akýsi balík | Kus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Fiskars |
| Dĺžka produktu | 200 mm |
| Šírka produktu | 135 mm |
| séria | Pohodlie |
| Typ rukoväte | Spúšťač |
| Typ postrekovača | Viacprúdový |
| Funkcie | Ergonomická predná spúšť s plynulou reguláciou a funkciou plynulého uzamknutia. |
| Informácie pre užívateľa | Vďaka svojej univerzálnej veľkosti pasuje aj na hydratačné produkty iných značiek. |
| Počet trysiek | 3 |
| Počet funkcií | 3 |
| Názov/číslo modelu | Komfortná striekacia pištoľ, 3-funkčná (predná) |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolný voči poveternostným vplyvom |
| Odolnosť voči ultrafialovému žiareniu | Žiadna odolnosť voči UV žiareniu |
| Hmotnosť produktu | 190 g |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | Čierna/oranžová |
| Materiál | Plastové |
| Kompatibilita | Univerzálny konektor – kompatibilný s produktmi iných výrobcov. |
| Tvar krycej plochy | Otočná, vymeniteľná hlava SoftGrip™ |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 6411501512390 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí











