DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Striekacia pištoľ Fiskars Comfort s 3 funkciami
Striekacia pištoľ Fiskars Comfort s 3 funkciami
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Striekacia pištoľ Fiskars Comfort s 3 funkciami3-7 dní43,88 €35,68 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Striekacia pištoľ Fiskars 1065486 je navrhnutá pre výnimočnú odolnosť a pohodlie
- Striekacia pištoľ Fiskars Comfort s 3 funkciami (Top) je ergonomická a ľahko sa používa, vďaka čomu je zalievanie potešením
- Páková spúšť uľahčuje prácu s nepretržitým prúdom – používateľ nemusí držať spúšť stále stlačenú
- Súčasť modulárneho zavlažovacieho systému Fiskars; umožňuje kombinovať hlavice a rukoväte v závislosti od vašich potrieb a zavlažovacej úlohy
- Odolný voči nízkym teplotám
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Polievacia pištoľ |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Akýsi balík | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Fiskars |
| séria | Pohodlie |
| Typ postrekovača | Viacprúdový |
| Priemer produktu | 5,6 mm |
| Výška produktu | 200 mm |
| Dĺžka produktu | 560 mm |
| Šírka produktu | 200 mm |
| Farba | Čierna, oranžová |
| Farebná skupina | čierna |
| Materiál rukoväte | Plastové |
| Materiál | Plastové |
| Vhodný tvar hadice | Okrúhly |
| Transparentnosť | Nepriehľadné |
| Počet funkcií | 3 |
| Počet nastavení spreja | 3 |
| Odolnosť voči ultrafialovému žiareniu | Odolný voči UV žiareniu |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolný voči poveternostným vplyvom |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kompatibilita | Univerzálny konektor – kompatibilný s produktmi iných výrobcov |
| Umiestnenie ovládacích prvkov | Pred |
| Inštrukcie na používanie | Ergonomická predná spúšť s plynulou reguláciou a funkciou plynulého uzamknutia. Otočná, vymeniteľná hlava SoftGrip™ vám umožňuje vybrať si typ prúdu: bodový, sprejový alebo jemné mrholenie |
| Kód produktu | 6411501512420 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí











