DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Postrekovače a pištole
- Striekacia pištoľ Fiskars s 3 funkciami
Striekacia pištoľ Fiskars s 3 funkciami
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Striekacia pištoľ Fiskars s 3 funkciami3-7 dní43,34 €35,24 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Striekacia pištoľ Fiskars je vyrobená z FiberComp. To umožňuje, aby príslušenstvo zostalo teplejšie ako kovové trysky, čo je dôležité pri nízkych teplotách. Pištoľ sa pohodlne používa vďaka ergonomickému dizajnu a ľahkej regulácii prietoku vody. Otočná hlavica umožňuje výber prúdu.
Vlastnosti a výhody
Kropiaca pištoľ Fiskars s 3 funkciami vám uľahčí starostlivosť o váš majetok. Príslušenstvo sa vyznačuje ergonomickým dizajnom a nízkou hmotnosťou, vďaka čomu sa pohodlne používa. Pohodlie zabezpečuje rukoväť s reguláciou prietoku vody pomocou palca. Model môžete použiť na kropenie aj polievanie. Otočná hlavica umožňuje zvoliť si typ prúdu. Na posypanie poslúži jemná hmla. Ak chcete rýchlo zaliať konkrétnu rastlinu, zvoľte silný, bodový prúd. Striekacia pištoľ Fiskars je vyrobená z FiberComp. Vďaka tomu je výrobok odolný voči poškodeniu a príjemnejší na používanie pri nízkych teplotách. Zostáva teplejšia ako kovové trysky. Ponúkame aj ďalšie príslušenstvo Fiskars.
- Ergonomický dizajn
- Ochrana pred mrazom
- Nastaviteľná hlava s povrchovou úpravou SoftGrip
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Fiskars |
| Dĺžka produktu | 192 mm |
| Šírka produktu | 56 mm |
| Výška produktu | 200 mm |
| Typ rukoväte | Mäkká rukoväť |
| Materiál | FibreComp™ |
| Kód produktu | 6411501511690 |

1850 + recenzí








