DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Osvetlenie interiéru
- Stropné a nástenné svietidlá
- Štvorcové stropné svietidlo Philips Magneos 12 W 2700 K čierne
Štvorcové stropné svietidlo Philips Magneos 12 W 2700 K čierne
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Štvorcové stropné svietidlo Philips Magneos 12 W 2700 K čierne3-7 dní25,51 €20,74 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Štvorcové čierne stropné svietidlo Philips Magneos sa vyznačuje moderným dizajnom. Minimalistický model sa hodí aj do industriálneho aranžmánu. Výrobok je vyrobený z kovu a plastu a má dlhú životnosť. Model vyžaruje príjemné svetlo v teplej farbe. Nezaťažuje oči. Osvetlenie vytvorí ideálne podmienky pre relaxáciu.
Vlastnosti a výhody
Štvorcové stropné svietidlo Philips Magneos 12 W 2700 K čierne sa hodí do moderných a priemyselných interiérov. Model v tmavej farbe je určený len pre vnútorné použitie. Produkt vyžaruje príjemné, teplé svetlo, ktoré podporuje relaxáciu. Vďaka tomu bude model Philips dobre fungovať v spálni. Môžete ho použiť aj pri úprave obývacej izby. Štvorcové čierne stropné svietidlo Philips Magneos je vyrobené z plastu a kovu. Vďaka tomu je výrobok odolný proti poškriabaniu a jeho povrch sa dá ľahko udržiavať v čistote. Prach ľahko odstránite vlhkou handričkou. Model využíva energeticky úspornú LED technológiu, takže účty za elektrinu sa nezvýšia. Ponúkame aj ďalšie varianty stropných svietidiel série Magneos.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Strop |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Philips |
| Dĺžka produktu | 210 mm |
| Hĺbka produktu | 28 mm |
| Šírka produktu | 210 mm |
| séria | Magneos |
| Spínacie cykly | 12500 |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Kód produktu | 8719514328730 |

1850 + recenzí









