DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Štvorcový kvetináč 40 x 40 x 33 cm
Štvorcový kvetináč 40 x 40 x 33 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Štvorcový kvetináč 40 x 40 x 33 cm3-7 dní49,94 €40,60 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hranatý kvetináč je vyrobený z impregnovaného hnedého borovicového dreva. Je prispôsobený na pestovanie celoročných rastlín. S úspechom sa dá použiť ako na terase, tak na balkóne alebo v záhrade. Je ideálny na pestovanie zeleniny a byliniek metódou vyvýšeného záhona. Vďaka malým rozmerom ho môžete použiť aj na menších balkónoch
Vlastnosti a výhody
Štvorcový črepník 40 x 40 x 33 cm je skvelým riešením pre sezónnych aj celoročných pestovateľov rastlín. Je prispôsobený vonkajším poveternostným podmienkam. Skvele sa hodí nielen do záhrady, ale aj na terasu a balkón. Kompaktná veľkosť umožňuje pohodlné pestovanie rastlín aj na menších balkónoch. Štvorcový kvetináč je vyrobený z borovicového dreva. Impregnácia poskytuje celoročnú ochranu pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Pestovanie obľúbených rastlín si môžete užívať po celý rok. Črepník bude fungovať skvele, keď je pôda vo vašej záhrade neplodná alebo mokrá. Výrobca poskytuje 2-ročnú záruku. Ďalšie modely a veľkosti hrncov nájdete v ponuke predajne Castorama
- Borovica - impregnované drevo
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka (cm) | 40 cm |
| šírka (cm) | 40 cm |
| výška (cm) | 33 cm |
| Kapacita (l) | 32L |
| Drenážne otvory | Žiadne drenážne otvory |
| Hmotnosť (kg) | 10,74 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Hnedá |
| Tvar produktu | Obdĺžnikový |
| Materiál | Drevo |
| Kód produktu | 5908283334155 |

1850 + recenzí








