DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Postrekovače a pištole
- Štvorcový zavlažovač Fiskars
Štvorcový zavlažovač Fiskars
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Štvorcový zavlažovač Fiskars3-7 dní25,51 €20,74 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Štvorcový zavlažovač Fiskars je ideálny na zavlažovanie čerstvo zasiatej trávy. Doplnok funguje šetrným spôsobom, takže zrnká sa počas kropenia nebudú pohybovať. To vám pomôže vyhnúť sa tvorbe hustých zhlukov na jednom mieste a prázdnych polí na inom. Zavlažovač sa vyznačuje univerzálnou veľkosťou, a preto je kompatibilný s príslušenstvom iných výrobcov.
Vlastnosti a výhody
Štvorcový zavlažovač Fiskars vám uľahčí starostlivosť o váš pozemok. Produkt bude dobre fungovať v malých záhradách. Doplnok vám umožní zavlažovať plochu štvorcového tvaru 9x9 m. Postrekovač sa skvele hodí na čerstvo zasiatu trávu. Jemný prúd zaručí, že sa novovysiate semená nebudú hýbať. Vďaka tomu sa vyhnete nevzhľadným prázdnym poliam a príliš hustým zhlukom. Produkt Fiskars sa vyznačuje odolnou kovovou konštrukciou. Doplnok je odolný voči hrdzi, takže vám bude slúžiť mnoho sezón. Štvorcový zavlažovač Fiskars sa vyznačuje univerzálnou veľkosťou. Vďaka tomu je produkt kompatibilný s príslušenstvom iných značiek. V našom sortimente nájdete viac zavlažovačov, ktoré vám pomôžu postarať sa o vzhľad vášho trávnika.
- Odolná kovová základňa
- Odolný voči hrdzi
- Univerzálna veľkosť, kompatibilná s výrobkami iných výrobcov
- Veľkosť S
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Fiskars |
| Dĺžka produktu | 115 mm |
| Pokrytie | 150 m² |
| Šírka produktu | 42 mm |
| Výška produktu | 175 mm |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 6411501510365 |

1850 + recenzí








