DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Hnojivá
- Substral Osmocote 2v1 hnojivo Garden 1,25 kg
Substral Osmocote 2v1 hnojivo Garden 1,25 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Substral Osmocote 2v1 hnojivo Garden 1,25 kg3-7 dní26 €21,14 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Záhradné hnojivo Substral Osmocote 2v1 je prípravok vhodný pre rôzne druhy rastlín. Podporí rast ovocia a zeleniny. Okrem toho podporí vaše kríky, stromy, ihličnany a záhradné rastliny. Po aplikácii, najlepšie na jar a na jeseň, je účinný až šesť mesiacov. Vďaka systematicky dodávaným porciám mikroelementov sú rastliny zásobované najdôležitejšími zložkami potrebnými pre správny vývoj.
Vlastnosti a výhody
Substral Osmocote 2v1 Záhradné hnojivo 1,25 kg je univerzálny produkt. Vhodné pre všetky záhradné rastliny, t.j. kvety, ovocie a zeleninu. Je tiež ideálny pri použití na stromy, kríky a ihličnany. Prvé účinky zaznamenáte už po týždni používania. Produkt účinkuje až pol roka po použití. Jedno balenie vám vydrží dlho. Optimálne obdobie na jeho aplikáciu je od jari do jesene. Substral Osmocote Hnojivo Záhrada uvoľňuje upravené dávky minerálov, takže nedochádza k prehnojeniu. Dbajte však na to, aby bol substrát dostatočne hydratovaný, pretože granule najefektívnejšie fungujú s mokrou pôdou. V našej predajni nájdete aj iné veľkosti a typy produktov na hnojenie sadeníc - skontrolujte dostupný sortiment.
- Viditeľné účinky do 7 dní
- Extra dlhá akcia až 6 mesiacov
- Vysoká účinnosť
- Univerzálne hnojivo
Technické špecifikácie
| Typ balenia | nastaviť |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 62 mm |
| Šírka nádoby | 152 mm |
| Výška nádoby | 249 mm |
| Typ kontajnera | Box |
| Zloženie | NPK (Mg) 22/07/14 (2,5) |
| Hmotnosť (kg) | 1,25 kg |
| Kód produktu | 5907487104151 |

1850 + recenzí








