DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Hnojivá
- Substral Osmocote 2v1 hnojivo Garden 4,5 kg
Substral Osmocote 2v1 hnojivo Garden 4,5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Substral Osmocote 2v1 hnojivo Garden 4,5 kg3-7 dní55 €44,72 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Záhradné hnojivo Substral Osmocote 2v1 sa postará o rast a zdravie vašich záhradných rastlín, ovocia a zeleniny. Poslúži aj ako opora pre stromy, ihličnany a kríky. Na výsledky nemusíte dlho čakať – uvidíte ich už po siedmich dňoch. Granule denne uvoľnia do pôdy dávku živín. Celý proces je prispôsobený rýchlosti rastu rastlín.
Vlastnosti a výhody
Substral Osmocote 2v1 Záhradné hnojivo 4,5 kg je fantastický prípravok na pestovanie priesad. Jeho významnou výhodou je, že pôsobí na všetky druhy rastlín. Podporí rozvoj nielen stromov, ihličnanov a kríkov. Vďaka nemu budú vaše záhradné rastliny a ovocné a zeleninové záhony bujné a atraktívne. Prvé účinky sa prejavia do týždňa. Jedna aplikácia funguje 6 mesiacov. Veľké balenie produktu vám vydrží dlhé roky! Substral Osmocote Garden Fertilizer poskytuje najviac mikroživín, keď sa umiestni do vlhkej pôdy. Po jej rozsypaní pôdu dôkladne zalejte. Potom jemne premiešajte granule so substrátom. Skontrolujte si aj ďalšie dostupné možnosti a kapacity hnojív.
- Viditeľné účinky do 7 dní
- Extra dlhá akcia až 6 mesiacov
- Vysoká účinnosť
- Univerzálne hnojivo
Technické špecifikácie
| Typ balenia | nastaviť |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 194 mm |
| Šírka nádoby | 222 mm |
| Výška nádoby | 222 mm |
| Typ kontajnera | Vedro |
| Zloženie | NPK (Mg) 22/07/14 (2,5) |
| Hmotnosť (kg) | 4,5 kg |
| Kód produktu | 5907487104137 |

1850 + recenzí








