DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Hnojivá
- Substral Osmocote 2v1 hnojivo Roses 300g
Substral Osmocote 2v1 hnojivo Roses 300g
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Substral Osmocote 2v1 hnojivo Roses 300g3-7 dní10,45 €8,50 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hnojivo Substral Osmocote 2v1 Rose 300 g pomôže dodať vašim kvetom živiny potrebné pre správny rast. Prípravok NPK (Mg) je určený špeciálne pre ruže. Môže byť úspešne použitý pre všetky odrody týchto rastlín. Toto účinné a dlhodobo pôsobiace hnojivo poskytuje viditeľné výsledky už po týždni používania.
Vlastnosti a výhody
Hnojivo Substral Osmocote 2v1 Roses 300g je prípravok, ktorý zlepší kondíciu vašich kvetov. Hnojivo navrhnuté špeciálne pre ruže poskytuje viditeľné výsledky do siedmich dní. Komponenty prípravku boli pre ruže vybrané vhodne. Hnojivo obsahuje živiny, ktoré podporujú vývoj týchto rastlín. Hnojivo je typu NPK (Mg) - látky sú prítomné v pomeroch 22.07.14 (2.5). Hnojivo sa vyznačuje veľmi dlhým účinkom, ktorý trvá až šesť mesiacov. Prostriedok sa používa od jari do jesene, na všetky druhy ruží. Prípravok bude nenahraditeľný na pozemku aj v záhrade. Účinné a dlhodobo pôsobiace hnojivo Substral Osmocote 2v1 Rose oživí vaše kvety. Hnojivo je balené v kartónovej krabici. Balenie obsahuje 300 g produktu.
- Viditeľné účinky do 7 dní
- Extra dlhá akcia až 6 mesiacov
- Vysoká účinnosť
- Dlhodobo pôsobiace - pôsobí 6 mesiacov
Technické špecifikácie
| Typ balenia | nastaviť |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 40 mm |
| Šírka nádoby | 105 mm |
| Výška nádoby | 150 mm |
| Typ kontajnera | Box |
| Zloženie | NPK (Mg) 22/07/14 (2,5) |
| Hmotnosť (kg) | 0,3 kg |
| Kód produktu | 5907487104298 |

1850 + recenzí








