DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Hnojivá
- Substral Osmocote hnojivo na ihličnany 1,5 kg
Substral Osmocote hnojivo na ihličnany 1,5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Substral Osmocote hnojivo na ihličnany 1,5 kg3-7 dní22 €17,89 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hnojivo Substral Osmocote na ihličnany 1,5 kg je určené na starostlivosť o rastliny, ktoré preferujú kyslú pôdu. Ideálne na hnojenie pôdy pod ihličnaté stromy a kríky, rododendrony, azalky, hortenzie, kamélie, magnólie, čučoriedky a vresy. Hnojivo zabraňuje chorobám a žltnutiu ihličia, okysľuje pôdu a dodáva živiny.
Vlastnosti a výhody
Substral Osmocote je dlhodobo pôsobiace hnojivo s pomalým uvoľňovaním živín. Prípravok sa používa na hnojenie pôdy pre rastliny, ktoré preferujú kyslú pôdu, napr.: ihličnaté stromy a kríky, rododendrony, azalky, hortenzie, kamélie, magnólie, čučoriedky, vresy. Prípravok poskytuje živiny potrebné počas vegetačného obdobia a navyše chráni ihličie pred žltnutím. Ide o dlhodobo pôsobiace hnojivo, takže stačí aplikovať jednu až dve dávky počas celého vegetačného obdobia. To sa premieta do žiadneho rizika oplodnenia a spálenia rastlín. Tu ponúkaný obal je ako stvorený na starostlivosť o malú záhradku. V našom sortimente je aj hnojivo Substral Osmocote na ihličnany v baleniach rôznych veľkostí a ďalšie produkty tejto spoločnosti.
- Obaľované hnojivo
- Vysoká kvalita
- Dlhotrvajúci efekt
- Na použitie raz za sezónu
- Pre všetky kyslomilné rastliny
- Na sadenie, na presádzanie
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Substrál |
| Hĺbka produktu | 63 mm |
| Šírka nádoby | 150 mm |
| Výška nádoby | 250 mm |
| séria | Osmocote |
| Typ kontajnera | Box |
| Obdobie uplatňovania | 6 mesiacov |
| Zloženie | dusík 15%, fosfor 8%, draslík 10%, mikroživiny |
| Hmotnosť (kg) | 1,5 kg |
| Kód produktu | 5907487101518 |

1850 + recenzí









