DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Hnojivá
- Substrálne hnojivo pre ihličnany 100 dní 1 kg
Substrálne hnojivo pre ihličnany 100 dní 1 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Substrálne hnojivo pre ihličnany 100 dní 1 kg3-7 dní15,34 €12,47 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Substral 100 dní 1 kg hnojivo na ihličnany je určené na hnojenie pôdy pod kyslomilné rastliny. Prípravok okysľuje pôdu, zabraňuje žltnutiu ihličia, chráni rastliny pred chorobami a dodáva živiny. Receptúra produktu má dlhotrvajúci účinok, čo znamená, že stačia 2 aplikácie za sezónu.
Vlastnosti a výhody
Ponúkaný produkt Substral je 100-dňové hnojivo pre ihličnany. Prípravok je určený na starostlivosť o rastliny, ktoré preferujú kyslú pôdu: ihličnaté stromy a kríky, rododendrony, azalky, hortenzie, kamélie, magnólie, čučoriedky, vresy. Hnojivo je bohaté na mikroelementy, chráni pred žltnutím ihličia a okysľuje pôdu. Prípravok je založený na dlhodobo pôsobiacom zložení, čo znamená, že ho stačí použiť len dva až trikrát za sezónu. Hnojivo sa môže použiť počas sadeníc, zmiešaním s pôdou alebo pre viacročné rastliny, rozsypaním pod korunu a zľahka premiešaním s vrchnou vrstvou pôdy. V našom sortimente nájdete aj hnojivo 100 dní Substral na ihličnany v baleniach rôznych veľkostí a ďalšie produkty tejto spoločnosti.
- Obaľované hnojivo
- Vysoká kvalita
- Funguje 100 dní
- Pre všetky kyslomilné rastliny
- Na sadenie, na presádzanie
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Substrál |
| Hĺbka produktu | 55 mm |
| Šírka nádoby | 155 mm |
| Výška nádoby | 205 mm |
| Typ kontajnera | Box |
| Obdobie uplatňovania | 100 dní |
| Zloženie | dusík 9%, fosfor 5%, draslík 13%, mikroživiny |
| Hmotnosť (kg) | 1 kg |
| Kód produktu | 5907487100672 |

1850 + recenzí









