DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Hnojivá
- Substrálne hnojivo pre ihličnany 100 dní 10 kg
Substrálne hnojivo pre ihličnany 100 dní 10 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Substrálne hnojivo pre ihličnany 100 dní 10 kg3-7 dní63,14 €51,33 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Použitím tu ponúkaného hnojiva sa efektívne postaráte o ihličnaté stromy a kríky, ale aj iné rastliny a kvety. Prípravok Substral dokonale okysľuje substrát, chráni ihličie pred žltnutím. Jeho úlohou je tiež poskytnúť rastlinám živiny. Vďaka tomu sa môžete dlho tešiť z ich krásneho a zdravého vzhľadu.
Vlastnosti a výhody
Substrálne hnojivo na ihličnany 100 dní 10 kg sa používa na starostlivosť o kyslomilné rastliny, napríklad ihličnaté stromy a kríky, rododendrony, azalky, hortenzie, kamélie, magnólie, čučoriedky, vresy. Prípravok okysľuje pôdu, chráni ihličie pred žltnutím a dodáva rastlinám živiny. Základom hnojiva je dlhodobo pôsobiaca receptúra - jedna dávka prípravku vystačí na sto dní. Vďaka tomu stačí granule rozsypať dva-trikrát počas sezóny. Pri výsadbe je potrebné hnojivo zmiešať s pôdou a na vyživenie viacročných rastlín stačí nasypať granule pod korunu a zľahka premiešať s vrchnou vrstvou pôdy. Potom dôkladne zalejte, vďaka čomu sa granule začnú rozpúšťať a látky v nich obsiahnuté preniknú do zeme.
- Obaľované hnojivo
- Vysoká kvalita
- Funguje 100 dní
- Pre všetky kyslomilné rastliny
- Na sadenie, na presádzanie
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Substrál |
| Hĺbka produktu | 223 mm |
| Šírka nádoby | 290 mm |
| Výška nádoby | 290 mm |
| Typ kontajnera | Vedro |
| Obdobie uplatňovania | 100 dní |
| Zloženie | dusík 9%, fosfor 5%, draslík 13%, mikroživiny |
| Hmotnosť (kg) | 10 kg |
| Kód produktu | 5907487100696 |

1850 + recenzí









