DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Hnojivá
- Substrálne hnojivo pre ihličnany 100 dní 5 kg
Substrálne hnojivo pre ihličnany 100 dní 5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Substrálne hnojivo pre ihličnany 100 dní 5 kg3-7 dní40,04 €32,55 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Substrálne hnojivo na ihličnany 100 dní 5 kg sa používa na starostlivosť o kyslomilné rastliny - ihličnaté stromy a kríky, rododendrony, azalky, hortenzie, magnólie, čučoriedky, vresy. Receptúra prípravku zaručuje dlhotrvajúci účinok - granule uvoľňujú živiny po dobu 100 dní, čo znamená, že ho stačí aplikovať 2 až 3 krát počas sezóny.
Vlastnosti a výhody
Hnojivo Substral 100 days je vhodné pre rastliny, ktoré uprednostňujú kyslú pôdu, t. j. ihličnaté stromy a kríky, rododendrony, azalky, hortenzie, kamélie, magnólie, čučoriedky a vresy. Prípravok spĺňa nutričné potreby rastlín, chráni pred žltnutím ihličia a okysľuje pôdu. Hnojivo je vo forme dlhodobo pôsobiacich granúl - stačí jedno až dve prihnojenie počas celého vegetačného obdobia rastlín. Prípravok sa vyznačuje aj účinnosťou, čo znamená, že väčšinu minerálov absorbujú rastliny. Hnojivo je možné použiť počas výsadby a pre zakorenené rastliny. Dávkovanie závisí od ich veľkosti. V našom sortimente nájdete aj hnojivo 100 dní Substral na ihličnany v baleniach rôznych veľkostí a ďalšie produkty tejto spoločnosti.
- Obaľované hnojivo
- Vysoká kvalita
- Funguje 100 dní
- Pre všetky kyslomilné rastliny
- Na sadenie, na presádzanie
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Substrál |
| Hĺbka produktu | 190 mm |
| Šírka nádoby | 226 mm |
| Výška nádoby | 226 mm |
| Typ kontajnera | Vedro |
| Obdobie uplatňovania | 100 dní |
| Zloženie | dusík 9%, fosfor 5%, draslík 13%, mikroživiny |
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
| Kód produktu | 5907487100689 |

1850 + recenzí








