DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Hnojivá
- Substrálne trávnikové hnojivo 100 dní 1 kg
Substrálne trávnikové hnojivo 100 dní 1 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Substrálne trávnikové hnojivo 100 dní 1 kg3-7 dní14,52 €11,81 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vďaka hnojivu 100 days zo série Substral vyživíte trávu vo vašej záhrade a zbavíte ju buriny. Prípravok je v sypkej forme, vďaka čomu sa dá ľahko rozotrieť sejačkou. Hnojivo sa aplikuje po kosení, od marca do septembra. Ide o dlhodobo pôsobiaci prípravok, čo znamená, že jedna aplikácia vystačí na 100 dní
Vlastnosti a výhody
Hnojivo Substral 100 days určite nájde využitie vo vašej domácnosti. Umožní vám efektívne hnojiť váš trávnik, vďaka čomu bude vaša záhrada alebo dvor vyzerať mimoriadne elegantne. Vďaka vysokému obsahu dusíka, fosforu a draslíka urýchli rast trávy a výrazne ju zahustí a zabráni aj rastu nevzhľadných burín. Živiny sa z prípravku uvoľňujú postupne, takže trávniky nemusíte prihnojovať systematicky – budú efektívne hnojené až 100 dní. Sypký prípravok sa nanáša mimoriadne jednoducho, pretože ho stačí ručne rozotrieť na vybranú časť zeme. Na tento účel vám poslúži aj špeciálna sejačka, ktorá vám uľahčí prácu
- Funguje 100 dní
- Obaľované hnojivo
- Účinnosť: 20 g/m2
- Vysoká kvalita
- Na ihriská a golfové ihriská
- Na zakladanie trávnikov
- Trvá približne 100 dní, kým sa rovnomerne rozloží
- Dlhotrvajúci efekt
- Hnojí trávnik
- Dve účinné látky
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Substrál |
| Hĺbka produktu | 55 mm |
| Šírka nádoby | 155 mm |
| Výška nádoby | 205 mm |
| séria | 100 dní |
| Typ kontajnera | Box |
| Zloženie | Dusík 25%, fosfor 5%, draslík 19%, mikroživiny |
| Hmotnosť (kg) | 1 kg |
| Dávkovanie | 20 g/m2 |
| Kód produktu | 5907487100641 |

1850 + recenzí








