DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Hnojivá
- Substrálne trávnikové hnojivo 100 dní 10 kg
Substrálne trávnikové hnojivo 100 dní 10 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Substrálne trávnikové hnojivo 100 dní 10 kg3-7 dní56,54 €45,97 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Substral 100 days od Scotts je určený na starostlivosť o trávnik. Prípravok sa odporúča používať pri zakladaní trávnika a na skrmovanie už rastúcej trávy. Tu ponúkané hnojivo má dlhodobo pôsobiaci vzorec, čo znamená, že stačia dve aplikácie za sezónu, čo sa premieta aj do ochrany rastlín pred predávkovaním hnojivom.
Vlastnosti a výhody
Hnojivo Substral 100 days od Scotts sa používa na starostlivosť o trávnik. Prípravok je užitočný pri zakladaní trávnika a starostlivosti o existujúcu trávu, najmä na športových ihriskách, golfových ihriskách a iných intenzívne využívaných trávnatých plochách. Prípravok obsahuje dusík, fosfor, draslík, mikroživiny a horčík, ktoré vyživujú rastliny počas celého vegetačného obdobia. Hnojivo je v sypkej forme, čo uľahčuje jeho rovnomernú aplikáciu pomocou sejačky. Prípravok sa odporúča používať od marca do septembra, v dávke 20-40 gramov na 1 m2 plochy. Hnojivo pôsobí po aplikácii 100 dní, čiže stačia dve aplikácie za sezónu. V našom sortimente nájdete aj prípravky zo série Substral určené na starostlivosť o rôzne druhy rastlín a kvetov
- Vo forme minigranúl
- Vysoká kvalita; funguje 100 dní
- Na zakladanie trávnikov
- Na starostlivosť o trávnik
- Na ihriská a golfové ihriská
- Trvá približne 100 dní, kým sa rovnomerne rozloží
- 20-49 g/m2
- Vysoká kvalita
- Funguje 100 dní
- Účinnosť: 20 - 40 g/m2
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Substrál |
| Hĺbka produktu | 223 mm |
| Šírka nádoby | 290 mm |
| Výška nádoby | 290 mm |
| séria | 100 dní |
| Typ kontajnera | Vedro |
| Zloženie | Dusík 25%, fosfor 5%, draslík 19%, mikroživiny |
| Hmotnosť (kg) | 10 kg |
| Dávkovanie | 20 - 40 g/m2 |
| Kód produktu | 5907487100665 |

1850 + recenzí









